Pridať inzerát

Koordinátorka / náborárka v personálnej spoločnosti

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ nástupná mzda podľa Tvoijch skúseností + viaceré bonusy a odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú prácu v Dubnici nad Váhom?
Si tímový hráč a rada sa učíš novým veciam?
Nie je Ti cudzia práca koordinátorky/náborárky?

Čítaj ďalej :)

Do našej kancelárie v Dubnici nad Váhom hľadám posilu tímu,
ktorej mám v pláne po zaučení zveriť do rúk kompletnú starostlivosť
o jeden z našich už zabehnutých projektov.
Tvojou náplňou práce bude:
- komunikácia s personalistkami a majstrami
(ohľadom požiadaviek na obsadzovanie voľných pozícií, plánovanie pracovných pohovorov ...)
- komunikácia so zamestnancami
- inzercia voľných pracovných miest
- telefonické a osobné pohovory s uchádzačmi
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie
a iné ....
Pracovná doba : 7:00 - 15:30 hod

- výborný kolektív
- moderné pracovné prostredie
- individuálny prístup pri zaučení
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý odmeňovací systém

V prípade záujmu pošlite svoj stručný životopis spolu s fotografiou tváre na email : peopablesro@gmail.com

Vybrané uchádzačky budem kontaktovať telefonicky a dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax s pozíciou koordinátorky/náborárky je výhodou
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívna práca s počítačom
- VP skup. B

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.

Adresa spoločnosti

Areál ZTS č.924
018 41 Dubnica nad Váhom