Pridať inzerát

Operátor vstrekolisu /muži aj ženy/

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 1 150 EUR/mesiacVrátane bonusov a príplatkov až 960 € v čistom. Možnosť práce aj na živnosť od 8€/hod .
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do elektrovýroby v Trenčianskej Teplej prijímame pracovníkov na obsluhu vstrekolisov na výrobu cievok.
Práca vhodná pre mužov aj ženy. Pracuje sa na 4 zmeny po 2 mesiacoch 3-zmenná prevádzka. Nenáročná práca.
Náplň práce :
- obsluha vstrekolisu
- kontrola vyrobených kusov

- dlhodobé zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie / nová výroba, klimatizovaná /
- mladý kolektív

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.
Radi Vás pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha strojov

Počet rokov praxe

2

- preferovaná je prax s obsluhou vstrekolisov
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.

Adresa spoločnosti

Areál ZTS č.924
018 41 Dubnica nad Váhom