Pridať inzerát

Čašník / recepčný

Penzión BASKE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacnadčasy = 25% z priemernej mzdy (v týždni, teda mimo soboty, nedele a sviatkov) príplatky za sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce príslušné % z minimálnej mzdy. Aktuálna min.mzda je 623 € (3,58 €/hod.), z toho vplývajú príplatky : sobota = 1,79 €, nedeľa = 3,58 €, nočný = 1,43 € a sviatok = 3,58 €. ak je sviatok v sobotu alebo v nedeľu, príplatky sa sčítavajú
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť sa ďalej posunúť a stať sa súčasťou krásneho nového projektu v Trenčianskych Tepliciach hľadáme práve Teba!
Budeme organizovať festivaly, koncerty, rôzne kultúrne podujatia a pracovať so zážitkovou kuchyňou. Nový koncept v širokom okolí.
Obsluha počas raňajok, ponuka ala carte počas dňa, v lete na vonkajšej terase, v prípade osláv a podujatí.
Pracovná doba od 7,00 hod - 21,30 hod , dlhý krátky týždeň, prípadne dohoda.
Plat je stanovený na fond pracovného času v danom mesiaci, všetko ostatné hradené formou príplatkov podľa Zákonníka práce. Príplatky za sviatky, víkendy, nadčasy.
Komunikatívnosť, úslužnosť, úsmev a ochota voči zákazníkom je prvoradá

možnosť pracovať v príjemnom prostredí Trenčianskych Teplíc s výbornou kuchyňou a širokospektrálnym zameraním
- možnosť stať sa členom nového dokonale vypracovaného konceptu
- možnosť zúčastniť sa školení, prednášok a rozvíjať svoje schopnosti

- Mimoriadne dohody so zamestnancami v súvislosti s možnými ďalšími vlnami pandémie a možného vyhlásenia lock-down.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronomia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť poskytuje svoje hotelové a
reštauračné služby súkromným osobám,
organizujeme rôzne firemné akcie, oslavy
teambuildingy, semináre....
8 - 10zamestnancov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BASKE VILLA
Ul. 17 novembra 23
914 51 Trenčianske Teplice