Pridať inzerát

Stáž na oddelení Partnerships v Pelikáne

pelicantravel.com s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: stáž je neplatená
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať skúsenosti v oblasti B2B partnerstiev a marketingu vo firme, ktorá je jednotkou vo svojom obore na trhu? Tie najlepšie ponuky leteniek a pobytov prináša Pelikán slovenským, českým a maďarským cestovateľom práve vďaka tomu, že sa kamoší s top svetovými aerolinkami a destináciami.

Ak si študent, ideálne 4.-5. ročníka, ktorý chce získať praktické skúsenosti a nebojí sa výziev, hľadáme práve teba. Pridaj sa do Business Development tímu Pelikána, ktorého dennou agendou je komunikácia so strategickými partnermi. Počas trojmesačnej stáže budeš pri všetkých fázach jednania o spolupráci od A do Z: prieskum, oslovovanie potenciálnych nových partnerov, príprava podkladov, realizácia marketingových kampaní pre partnera v spolupráci s rôznymi oddeleniami, kontrola ich plnenia a následný reporting.

Čo budeš u nás robiť:
- pomáhať vyhľadávať nové príležitosti na spolupráce
- dohliadať na realizáciu a výkonnosť marketingových kampaní naprieč rôznymi oddeleniami v Pelikáne
- pomáhať s prípravou reportu pre partnerov
- stáž je neplatená, ponúkame ti možnosť naučiť sa ako fungujú partnerstvá a marketing v najväčšej cestovnej kancelárii na Slovensku
- na podobnej stáži začínal pred pár rokmi aj náš kolega Patrik, ktorý má u nás dnes pod palcom strategické partnerstvá, marketing aj PR

Po skončení stáže je možné pokračovať v spolupráci formou platenej brigády.

- Krásne nové offices v Eurovei
- Home office
- Školenia a konferencie
- Marketingové “dovolenky” v exotike aj inde
- Notebook a iPhone
- Vieš o top akciách pred verejnosťou
- Zľavy na poistenie, hotely, letenky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov