Pridať inzerát

Dovolenkový špecialista s maďarským jazykom

pelicantravel.com s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ variabilné odmeny. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tie najlepšie ponuky leteniek a pobytov prináša Pelikán slovenským, českým a maďarským cestovateľom aj vďaka tomu, že u nás pracujú skvelí ľudia.

Aj Tebe ponúkame jedinečnú príležitosť získať nové skúsenosti a naučiť sa zaujímavé veci od tých najlepších. Ak si nadšenec cestovania, sleduješ všetko o dianí v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávaš svoje cestovateľské skúsenosti ďalej, pomáhaš svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chcel by si sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne, tak hľadáme práve teba. A ak k tomu dokonale ovládaš maďarčinu slovom, aj písmom, bude táto práca pre teba „to pravé orechové“.
Hľadáme človeka do tímu vo Zvolene alebo v Bratislave, ale po zaučení je možná aj práca z domu.

Tvoja každodenná misia bude zahŕňať:
- komunikácia s klientmi a poskytovanie poradenstva k zájazdom a pobytom za účelom predaja
- prijímanie a vybavovanie telefonické a mailové požiadavky klientov
- kontaktovanie klienta a dolaďovanie jeho požiadaviek, úprava ponuky podľa predstáv klienta
- predaj zájazdov slovenských, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií
- aktívny predaj pobytových balíčkov a ostatných produktov spoločnosti
- telefonická a e-mailová komunikácia s leteckými a partnerskými spoločnosťami
- rezervácie zakúpených produktov u dodávateľov (ubytovanie, letenky, transfery) a vedenie interných databáz objednávok
- práca s internetom a stránkami leteckých spoločností, aktívne vyhľadávanie informácií
- práca s rôznymi rezervačnými systémami

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:
- ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- MultiSport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch - výhodou, nie je podmienkou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pracovná skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou

Určite nám napíš, ak :
- máš proklientsky prístup a k práci pristupuješ proaktívne
- si komunikačne a organizačne zdatný
- máš chuť profesijne rásť, učiť sa a zlepšovať procesy
- sa chceš pridať do tímu cestovateľských nadšencov
- pomoc druhému a zdolávanie výziev sú tvoje osobné črty
- ti logické rozmýšľanie nerobí problém

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.
Práca, v ktorej vidíme zmysel, nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu. ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na tulivakoch pri hudbe či s bedekrami v ruke. Navyše v bratislavskom office sme pet friendly, takže sa môže stať, že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí a to nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov