Pridať inzerát

Sales Specialist

pelicantravel.com s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP 6, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,8 EUR/hod.(v závislosti od skúseností uchádzača) + zaujímavé odmeny z predaja
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa svet cestovania?
Miluješ cestovanie a rád sa o svoje cestovateľské zážitky a skúsenosti podelíš aj s ostatnými?
Vyhľadávaš príležitosti komunikovať aj v cudzom jazyku nielen o zaujímavých témach zo sveta cestovania?
Staň sa súčasťou sales tímu a zároveň načerpaj skúsenosti silnej značky so zvučným menom v cestovateľskom svete.
Dáme ti príležitosť splniť si svoj sen.

Môžeš pracovať na dohodu alebo, ak budeš chcieť, vieme sa dohodnúť aj na plnom pracovnom úväzku. Môžeš pracovať vo Zvolene, v Bratislave alebo po zaučení aj z domu.

Zodpovednosti:
- telefonicky kontaktovať potenciálnych a existujúcich klientov za účelom konzultatívneho predaja a prediskutovania cestovných plánov podľa preferencií klienta
- predávať široké portfólio služieb cestovného ruchu: dopravu, ubytovanie, poistenie, výlety a aktivity
- podieľať sa na plnení individuálnych a tímových cieľov
- zúčastňovať sa tréningov a workshopov

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- ak ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- ponúkneme ti rôzne druhy vzdelávania, a ak si šikovný a ambiciózny, tak aj odborný a kariérny rast
- budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy
- no dress code - aby si sa cítil pohodlne celý deň
- po zaučení je možná aj práca z domu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- silne interpersonálne zručnosti a predajné skúsenosti
- komunikačné schopnosti verbálne a písomne
- schopnosť porozumieť klientskym požiadavkám a predať im najvhodnejší produkt
- práca v IT systémoch
- ovládanie anglického jazyka na úrovni B2
- znalosť maďarčiny alebo poľštiny je vítaná

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.
Práca, v ktorej vidíme zmysel, nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu. ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na tulivakoch pri hudbe či s bedekrami v ruke. Navyše v bratislavskom office sme pet friendly, takže sa môže stať, že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí a to nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov