Pani/slečna na upratovanie TPP, dohoda, živnosť ( Trenčín ) PEJA

PEJA & KFL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 672 - 840 EUR/mesiaczákladná mzda + nadčasy 4,00€ - 7€/hod. + odmeny + dochádzkový bonus + SL
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 8hod./denne ( alebo dohodou )

- upratovanie pridelených objektov
- organizácia a účasť na jednorázových zákazkách, vedúca skupiny

- upratovanie administratívnych priestorov / výrobných priestorov / školských zariadení / zdravotníckych zariadení / iné brigády )
- upratovanie výrobných a spoločných priestorov
- upratovanie kancelárií a toaliet

- práca v príjemnom kolektíve
- pracovná doba od 7:00-15:30 + nadčasy dohodou
- možnosť pravidelnej, alebo jednorázovej brigády
- možnosť využitia našej ponuky za zvýhodnené ceny
- odmeny
- stravné lístky v prípade TPP

Vybraní kandidáti budú pozývaní na pohovor priebežne, počas celej doby výberového konania.
Nástup je možný po dohode ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz je výhodou, nie povinnosťou
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- slušné správanie
- v prípade zodpovedného a samostatného prístupu možnosť obsadenia pozície objektová vedúca

Spoločnosť PEJA & KFL s.r.o. sa venuje dlhodobo upratovacím a technickým službám, v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby exteriéru spolupracujeme s našimi klientami pri realizácii komplexnej letnej i zimnej údržby vonkajších plôch.
Zabezpečujeme údržbu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.
webová stránka: www.upratovaniepeja.sk