Pridať inzerát

Referent zákazníckeho servisu

Peikko Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kráľová nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 460 EUR/mesiacMinimálna výška mzdy je 1 460 EUR brutto, jej finálna výška závisí od seniority uchádzača a vzájomnej diskusie, pretože výška mzdy nie je jednostranná záležitosť.
  • Termín nástupu: január - február 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás, v Peikko Slovakia, razíme cestu rodinnej firemnej kultúry. Naša materská spoločnosť je fínska a prirodzene preberáme jej prístup, ktorý je zameraný na ľudí, ktorí si vzájomne pomáhajú bez potreby komplikovanej korporátnej hierarchie.
Pracujeme na veľkých zákazkách a efektívne prispievame k rozvoju slovenského stavebníctva našim severským know-how.

Čo u nás budeš robiť?
- včasné spracovanie prijatých objednávok v ERP systéme
- koordinácia výrobných objednávok v spolupráci s oddelením výroby a so skladom
- komunikácia so zákazníkmi emailom, resp. telefonicky
- sledovanie priebehu obchodných prípadov a vedenie s tým súvisiacej administratívy
- príprava cenových ponúk
- sledovanie vecnej správnosti cien položiek v objednávkach
- reporting, tvorba štatistík
- riešenie prípadných reklamácií so zákazníkmi v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Čo ti ponúkame?
- možnosť pracovať HOME OFFICE
- trvalé zamestnanie v spoločnosti, ktorej stabilitu nenarušila ani pandémia
- nápomocných kolegov, ktorí sú profesionáli vo svojich odboroch
- ergonomické pracovisko
- kurzy angličtiny priamo na pracovisku
- obedy zdarma
- príspevok na dopravu
- ročný OnePeikko bonus podľa výsledkov spoločnosti
- možnosť vypracovať sa a pracovať kdekoľvek na svete v rámci našej skupiny

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/ky, ktorí/é budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, resp. strojárske zameranie výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné zručnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- skúsenosti s prácou na podobnej pozícii výhodou
- znalosť práce s ERP systémom výhodou

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 400 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov