Pridať inzerát

Hľadáme kuriérskeho kolegu

PayToEat Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 20 EUR/hod.Priemerná hodinová mzda sa pohybuje okolo 7,5 - 8 €. Horná hranica nie je stanovená. Záleží iba na tvojej šikovnosti. Garancia hodinovej mzdy aj v prípade 0 objednávok za hodinu. Dohoda garantované 3,5 €/h, živnosť garantované 6,5 €/h. Príplatky už za 2. objednávku v hodine (následne za 3.,4. atd), príplatky za odjazdené kilometre, príplatky za pozitívne hodnotenie od zákazníkov... Pravidelné zvyšovanie garantovanej čiastky po určitej dobe.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš ulice Trnavy aj poslepiačky? Si za volantom ako doma? Si komunikatívny, priateľský a tímový? Hľadáme práve teba! Náplňou tvojej práce bude rozvoz jedla v Trnave a okolí na VLASTNOM aute z 80+ partnerských prevádzok k zákazníkovi.

Výhodou absolútne flexibilné plánovanie zmien, zľavové kupóny do najväčšej ponuky reštaurácií, mladý a dynamický kolektív, dvojtýždenné vyplácanie, podielanie sa na rozvoji slovenskej aplikácii na rozvoz jedla.

Uprednostňujeme ľudí, ktorí môžu aj v doobedných / obedných hodinách (od 10/11 - do 13/14), prípadne aj víkendy. Ak toto sedí na teba, daj nám vedieť v správe :)
Stále však platí úplna flexibilita pri plánovaní zmien a berieme aj ľudí, ktorí môžu v iné časy.

Ďakujem za záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, tímovosť, schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie, príjemné vystupovanie. Skúsenosť s rozvozom je výhodou, nie povinnosťou.

PayToEat Slovensko s.r.o. je firma s plne slovenským vedením a cieľom kompletne zdigitalizovať jedenie v reštauráciách a celkový spôsob objednávania jedla, či už ide o donášku, jedenie v reštaurácii alebo vyzdvihnutie jedla.