Pridať inzerát

Strategický nákupca

PAY s.r.o.

  • Miesto práce: Sučany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiackonečná výška odmeny bude závisieť od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme ŠIKOVNÉHO kolegu, ktorý má skúsenosti z oblasti vyhľadávania dodávateľov a nákupu rôznych komodít (strojárstvo, elektrotechnika).

TECHNICKY zdatného človeka, ktorý sa nestratí v technickej dokumentácii a dokáže si z nej vybrať pre svoje účely všetky dáta a informácie, ktoré táto dokumentácia ponúka.

OCHOTNÉHO človeka, ktorý má v sebe dynamiku, DRIVE a do práce dáva srdce. Takého, na ktorého sa radi naši kolegovia obrátia, lebo budú vedieť, že ich nenecháš v štichu a vďačne im poradíš alebo pomôžeš.

Dobrého a ZDATNÉHO KOMUNIKÁTORA, ktorý rád komunikuje v anglickom jazyku (toto je MUST) a pre ktorého organizovať si stretnutia cez Teams a pracovať v globálnom medzinárodnom tíme je niečím, v čom sa budeš cítiť dobre. Lebo táto práca vyžaduje naozaj veľa komunikácie s rôznymi ľuďmi naprieč svetom.

Človeka, ktorý je SAMOSTATNÝ a ORGANIZAČNE zdatný. Takého, ktorý si vie rozplánovať prichádzajúce úlohy a vie ich dotiahnuť do konca v požadovanej kvalite a čase.

VYTRVALCA, ktorý sa nezľakne agendy, v ktorej je veľa veci “bežiacich” a “otvorených”.

Hľadáme k sebe človeka s "CAN DO" postojom. Chceme cítiť neutíchajúcu chuť zlepšovať sa a dosahovať ciele. Chceme ťa nadlho.

Čo budeš robiť?
Máme samostatné oddelenie na sourcing dodávateľov, máme tu aj globálne pozície a niektoré komodity sa u nás nakupujú aj pre Nemecko. Dokopy tu nájdeš 9 kolegov, pričom agendu máme rozdelenú tak, aby sme pokryli všetky dopyty interného zákazníka.
Máme medzi nami operatívnych nákupcov, aj strategických nákupcov.

Po dlhej dobe nám odišiel kolega a my hľadáme za neho náhradu.

Chceme Ti zveriť nielen komunikáciu s komoditnými lídrami v Nemecku, ale aj ostatnými kolegami u nás na Slovensku.

Budeš mať na starosti kontrakty, ktoré máme v závodoch po celom svete.

Budeš sa podieľať na zlepšovaní procesov a znižovaní nákladov. Budeš vyhľadávať nové materiály pre výrobu, alebo budeš hľadať nové spôsoby ako sa doteraz niečo vyrábalo, či prevážalo z miesta na miesto.
Pri hľadaní vhodných dodávateľov budeš samozrejme zodpovedať aj za kvalitu ich dodávaných materiálov, tovarov či služieb. Budeš si ich preverovať a dohliadať na ich výkon.

V rámci svojej agendy budeš tiež zabezpečovať:
Vypracovanie, zabezpečenie, koordináciu a implementáciu komoditnej stratégie pre nákupy zverených komodít.
Vyhľadávať a analyzovať informácie v dodávateľskom prostredí.
Vyhľadávať potencionálnych dodávateľov podľa potrieb, vyjednávať podmienky a zabezpečovať všetku zmluvnú dokumentáciu.
Spolupracovať s tímom na Slovensku ako aj v zahraničí na rôznorodých projektoch.

Prácu je možné vykonávať v režime 2x týždenne v office a 3x formou home-office.
Máme flexibilný prac. čas, 40 h/týždeň; príchod do práce v čase 6:00-8:30, fixný čas 8:30-14:00; odchod po 14:00 podľa možností.

Čo ponúkame?
13. a 14. plat vo výške 30% zložky mzdy, podmienka: odpracovanie 6 mesiacov + bez porušenia pracovnej disciplíny v sledovanom období
Ročná odmena vo výške 300€, podmienka: odpracovaný celý kalendárny rok, vyplávané na základe výsledkov spoločnosti
Jazykové kurzy a iné školenia potrebné ku výkonu práce, hradené spoločnosťou
Lojality bonus – v prípade, že máme zamestnanca, kt. u nás pracuje min. 2 roky, vyplácame mu mesačný bonus, ktorý je počet rokov * 10 (napr. 2 roky = 20€ /mesiac, 5 rokov = 50 €/mesiac...., max 15 rokov=150€/mes)
Stravná jednotka v hodnote 3.83€ / odprac. Deň – zam.ec si hradí 1.34€, zvyšok hradí zam.teľ
Zľavy u rôznych poskytovateľov služieb (Datart.sk, Hej.sk, Satur, rôzne prevádzky/obchody v MT...)
Možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe (zamestnanecká karta je 34€/mes)
Rôzne fin. príspevky (pri narodení dieťaťa, na školské pomôcky v 1.ročníku, pri darovaní krvi...)

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra) v Žiline. Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika, plasty

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nákup, strategický nákup

Počet rokov praxe

7

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci