Pridať inzerát

Obchodník so srdcom kávičkára

PAY s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacplus pohyblivá zložka odmeny od 300 do 1000EUR.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?
Miluješ kávu a nevieš si predstaviť bez nej jediný deň? Gúgliš celé hodiny v kávovom svete, sleduješ, čo všetko ovplyvňuje chuť kávy? Si fanúšikom riešení na mieru?

Sme mladá slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá pražením kávy vlastnej značky a jej následným predajom prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej siete. Okrem praženia a predaja kávy ponúkame možnosť klientom ochutnať našu kávu a zároveň zakúpiť prvotriedny tovar v dvoch špecializovaných predajniach s kávou, čajom a čokoládou a na eshope.

Hľadáme k sebe NADŠENCA kávy, skúseného človeka, ktorý je samostatný a má relevantné skúsenosti v tejto oblasti a v regióne východného Slovenska je ako ryba vo vode. Ideálne, ak bývaš v Košiciach a jeho blízkom okolí.

Hľadáme človeka, ktorý má za sebou skúsenosti a konkrétne výsledky, ktorý sa orientuje v oblasti HoReCa a gastro segmentu. Ak si mal vlastný kávový koncept a biznis, v ktorom si sa musel obracať a naučiť sa všetko, tak ti radi zveríme našu značku, ktorú môžeš budovať s nami.

Človeka, ktorý sa nezľakne pri prvom NIE. Obchodníka, ktorý má za sebou minimálne 2-3 roky skúseností. Ďalším tvojim aktívom je, ak máš laserovo vytýčený cieľ, drive, vieš hľadať príležitosti aj tam, kde by to možno iní už dávno vzdali.

Určite na nikoho nečakáš, aby ti dal ďalšie inštrukcie a hovoril ti, čo máš ako a kedy urobiť – schopnosť samostatne fungovať, je jedna z tvojich predností.

Nadväzovanie nových kontaktov a plynulá komunikácia by mala byť v tvojej DNA.

Technické zručnosti sú veľkou výhodou- využiješ ich najmä pri predaji našich kávovarov alebo pri úvodných zaškoľovaniach našich zákazníkov s nimi.

Čo bude Tvojou úlohou ?
Ponúkame výnimočnú pracovnú príležitosť pre kávičkára s obchodným duchom, ktorý si prevezme región výhodného Slovenska a bude ho vedieť rozvíjať v oblasti HoReCa a gastra. Po dlhých rokoch nám odtiaľto odchádza kolega a my hľadáme jeho náhradu.

Do všetkého Ťa zaučí a počas adaptácie Ti ponúkneme veľa informácií a prevedieme Ťa všetkými procesmi v našej firme. Mimochodom, tie máme nastavené dobre.

Väčšinu svojho pracovného času budeš pracovať sám/a. Denno-denne budeš na cestách a následne budeš komunikovať, šoférovať, komunikovať a opäť šoférovať. 5 dní budeš v teréne a keď budeš potrebovať vzorky alebo tovar, prídeš si poň do našej centrály v Žiline.

Výsledkom Tvojej práce budú noví zákazníci, udržiavanie spokojnosti a staranie sa o existujúcich zákazníkov, ktorých budeš pravidelne navštevovať. 70% našich zákazníkov sú HoReCa zákazníci, zvyšok sú Coffe shopy a Office. Ty sa budeš starať približne o 50 zákazníkov- malí i veľkí, ktorí odoberajú kávu od 50 do 70 kg, alebo majú našu technológiu. Okrem toho budeš predávať aj doplnkový sortiment ako čaj, čokoládu a baristické pomôcky.

Okrem toho sa budeš starať aj o servis kávovarov, ktoré si naši zákazníci u nás kúpili či prenajali. Budeš mať možnosť „šiť“ služby na mieru pre zákazníka a to nielen v oblasti kávy, ale i v oblasti kávovarov- ponúkame „Octavie“ ale i „Mercedesy“. Ak to bude potrebné, zaškolíš personál- ako nastaviť mlynček, napeniť mlieko, ako vymieňať filter alebo robiť celkovú údržbu kávovaru. Všetko toto ťa samozrejme najskôr naučíme.

Všetky návštevy zapisuješ do CRM Oberon- máme to postavené na zdieľaných diskoch. Reporty robíš na týždennej báze.

Ak si sa dočítal až sem a myslíš si, že si vhodný kandidát, uveď do sprievodného listu konkrétne skúsenosti, ktoré vieš do sveta kávy priniesť a prečo si myslíš, že by sme sa mali s Tebou stretnúť?

Čo ponúkame?
Rozhodne ti ponúkame priestor na vlastnú realizáciu, možnosť priniesť svoje nadšenie a skúsenosti do sveta kávy. Ponúkame ti zázemie stabilnej spoločnosti na trhu a fajn tím ľudí.

Pravidelné vzdelávanie v oblasti kávy a technológií. Možnosť účasti na európskych a svetových výstavách a školeniach. Prepracované KNOW-HOW. Technické zastúpenie popredných značiek: LaMarzocco, Mahlkonig, Cime, Fiorenzato, BWT a iné.

A samozrejme, ponúkame Ti príjemné zamestnanecké zľavy.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Sme mladá slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá pražením kávy vlastnej značky a jej následným predajom prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej siete. Okrem praženia a predaja kávy ponúkame možnosť klientom ochutnať našu kávu a zároveň zakúpiť prvotriedny tovar v dvoch špecializovaných predajniach s kávou, čajom a čokoládou a na eshope. Vlastným servisným oddelením a pravidelnou organizáciou akreditovaných baristických školení je zabezpečená vysoká kvalita nie len nielen veľkoobchodných služieb, ale aj konečného produktu v podobe správne pripravenej kávy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, Gastro, HoReCa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci