Pridať inzerát

Manažér finančného kontrolingu a plánovania

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacV závislosti od skúseností. K platu pribudnú i individuálne odmeny – podľa zásluh.
  • Termín nástupu: Čím skôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta v Košiciach hľadáme na túto pozíciu skúseného a férového človeka, ktorý vie finančné riadenie pevne uchopiť do rúk a trúfne si zastrešiť a viesť ekonomické oddelenie a s ním súvisiace aktivity v oblasti účtovníctva, kalkulácií, finančného plánovania a kontrolingu.

Ak máš skúsenosti s prácou v programe Softip, je to tvoja výhoda, ale nie podmienka.

Hľadáme človeka, ktorého táto oblasť baví, ktorý vie samostatne a proaktívne pristupovať k riešeniam a zameriava sa na výsledok.

Nebudeš len manažér, ale aj podpora kolegom a svojim prístupom a motiváciou ich budeš vedieť nadchnúť.

Vyžaduje sa precíznosť, dôslednosť, pozitívny vzťah k číslam, ale i k ľuďom. Hľadáme detailistu, ktorý sa vie „hrabať „ v číslach a rád prichádza na koreň veci.

Čo budeš robiť?

Budeš komplexne zodpovedať za vedenie a organizáciu činností ekonomického
oddelenia spoločnosti.
Zodpovedáš za tvorbu a plnenie hospodárskeho plánu, za priebežný forecasting, a plnenie
plánov hospodárskych stredísk.
Pripravuješ plán cashflow a dôkladne ho manažuješ.
Priebežne reportuješ spoločnosti a poskytuješ detailne mesačné analýzy. Reportuješ v
slovenskom jazyku.
Tvoj zoznam kompetencií a zodpovednosti týmto ešte nekončí
Nachádza sa na ňom i ekonomický a finančný kontroling, cenotvorba a kalkulácie,
komunikácia s bankami, daňovým úradom, obchodnými partnermi spoločnosti.

Kompetencie, ale aj zodpovednosť; podporu a dôveru, ale aj očakávania.
Pozíciu v spoločnosti, kde prevláda ľudský prístup
Veľká miera autonómie v rámci práce
Telefón, notebook sú ti k dispozícii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá určuje stratégiu rozvoja, finančnú a obchodnú politiku troch dcérskych spoločností, ktoré vrcholovo riadi. Smeruje technický vývoj, výrobu a predaj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Kontroling, Ekonimika, Finančný manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Finančné riadenie, Controlling

Počet rokov praxe

3

Ekonomické vzdelanie podmienkou
Finančné a účtovné znalosti, znalosť účtovných a
daňových zákonov
Min. 3 roky skúseností nadobudnutých v riadení
controllingu a účtovníctva
Všeobecný ekonomicko-finančný rozhľad
Proaktivita a samostatnosť pri riešení úloh so
zameraním na výsledok
Time manažment, zodpovednosť, schopnosť
prioritizovať náročnú pracovnú náplň
Asertivita, efektívna komunikácia a prezentačné
zručnosti

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci