Pridať inzerát

Projektový (launch) inžinier

PAY s.r.o.

  • Miesto práce: Bytča, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiackonečná výška mzdy bude závisieť od konkrétnych skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Pre spoločnosť v Bytči, ktorá je výrobcom interiérových plastových komponentov pre automobilový priemysel a je súčasťou medzinárodnej korporácie, ktorá bola založená v USA hľadáme nového kolegu, ktorý doplní tím oddelenia priemyselného inžinieringu a bude zodpovedať za riadenie celého procesu vývoja a implementácie nového produktu do sériovej výroby.

Hľadáme k sebe ZODPOVEDNÉHO a SAMOSTATNÉHO kolegu, ktorý má silné TECHNICKÉ myslenie, je zdatný KOMUNIKÁTOR a dokáže si ustriehnuť priebeh celého projektu.
Ako každý projekt, aj tu sa niekedy veci dejú inak, ako treba, a preto by mal byť náš nový kolega dostatočne FLEXIBILNÝ a byť schopný sa rýchlo zorientovať a prispôsobiť novej situácii.
Je veľkou výhodou, ak máš skúsenosti z oblasti plastárskej výroby, z automotive a tiež sa orientuješ v MS project a Visio.
Práca s MS office (Oultook, Excel, Word) a plynulá znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou.
Uvítame, ak máš na podobnej pozícii aspoň 5 rokov skúseností.

Čo budeš robiť?
Naše oddelenie priemyselného inžinieringu má 12 kolegov, pričom 2 sú launch inžinieri a práve k nim hľadáme kolegu. Je to novo- vytvorená pozícia, pretože sa ideme pustiť do niekoľkých nových projektov, ktoré už naši kolegovia nie sú schopní pokryť.
Okrem launch inžinierov nájdeš na našom oddelení aj 2 tooling inžinierov, 4 procesných inžinierov a 3 technológov. Nadriadeným Ti bude Manažér priemyselného inžinieringu.

Ak Ťa zaujíma, na koľkých projektoch budeš pracovať, tak orientačne to bude na 2- 4 súčasne, čo samozrejme záleží aj od komplexity daného projektu. Tvojimi zákazníkmi sa môžu stať VW group, Daimler, RSA, Stellantis.

Zveríme Ti do rúk zodpovednosť za riadenie fázy technickej kalkulácie RFQ, pričom:
- Preberieš si vstupné dáta zo strany predaja
- Overíš si vyrobiteľnosť produktu, s čím Ti pomôžu kolegovia- dizajnéri dielu
- Spolu s technickým tímom navrhneš koncept a investíciu a priebežne budeš verifikovať tento koncept cez finančné ukazovatele projektu

Vo fáze implementácie nového procesu/produktu do sériovej výroby budeš:
- koordinovať projektový tím počas celého nábehu nového projektu od nominácie až po odovzdanie do sériovej výroby
- trackovať náklady a investície v súlade s finančným plnom projektu
- priebežne vyhodnocovať profitabilitu projektu v súlade s finančným plánom
- zodpovedať za vypracovanie detailného časového plánu a pravidelne ho vyhodnocovať
- vypracovávať štúdie uskutočniteľnosti
- pripravovať a testovať procesy v rámci skúšobnej prevádzky (PPAP) a pripravovať pre spustenie sériovej výroby (R&R)
- a tiež zodpovedať za vypracovanie kompletnej technickej dokumentácie (flow chart, FMEA, inštrukcie, poka yoke verifikácia)
Pri tom všetkom budeš koordinovať a spolupracovať s oddelením kvality pri definovaní plánov kontroly, inštrukcii, podkladov k PPAPu, verifikácii opakovateľnosti a stability výroby, ale aj s tímom produktového inžinieringu – návrh produktu („design to process“) a s oddelením výroby.

Každý projekt, o ktorý sa budeš starať prinesie so sebou aj optimalizáciu výrobných procesov, či nových dodávateľov a my uvítame, keď sa budeš na tomto spolupodieľať.

Pracovná doba je od pondelka do piatka v rámci pružnej pracovnej doby. Pozícia si vyžaduje byť na pracovisku, avšak vieme Ti ponúknuť občasný home-office (pár krát do mesiaca), ktorý bude závislý aj od fázy projektu, v ktorej sa budú Tvoji zákazníci nachádzať.

Čo ponúkame?
Ponúkame Ti fajn kolegov, dobrého a férového šéfa a tiež možnosť sa realizovať a hlavne, odborne rásť. Čo nebudeš vedieť, radi Ťa naučíme.

Okrem širokého balíka benefitov, kde si každý nájde "to svoje", Ti ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu. U nás zažiješ fajn atmosféru, dynamiku a chuť zlepšovať sa.

Z benefitov, ktoré ponúkame spomenieme aspoň tie základné: dochádzkový bonus (40EUR), príspevok do 3.piliera DDS, alebo darčeky pri rôznych príležitostiach, príspevky na masáže, stravu, teambuildingy a firemné akcie, kurzy a školenia.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2022 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca interiérových plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, skúsenosti v automotive, plastárska výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Szaraz
E-mail: poslať životopis