Pridať inzerát

Manažér logistiky

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta. Okrem základnej zložky mzdy prináleží k pozícii aj motivačná variabilná zložka odmeny. Detaily radi predstavíme na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou strojno-technologických zariadení, potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií a pôsobí v oblasti hutníckeho, chemického, potravinárskeho a papierenského priemyslu hľadáme:

Hľadáme lídra, ktorý má charakter a vysoko postavené morálne zásady. Človeka, ktorý sa nenechá ovplyvniť a dokáže vniesť do riadenia aj objektívny poriadok. Trpezlivca, ktorý chápe, že si musí získať najskôr dôveru a potom presadzovať vlastné návrhy :-)

Hľadáme k sebe človeka s "CAN DO" postojom. Chceme cítiť dynamiku, drive, srdce, neutíchajúcu chuť zlepšovať sa a dosahovať ciele. Chceme ťa nadlho.

Človeka, ktorý má dostatok odborných vedomostí a skúseností ( 10 rokov praxe v podobnej pozícii, alebo 5 rokov v zahraničnej spoločnosti) z oblasti logistiky, nákupu a plánovania, ktorý chce posúvať a vylepšovať procesy, je otvorený výzvam a má skúsenosti aj z "moderného" riadenia logistiky.

Je veľkou výhodou, ak máš strojárske vzdelanie, vieš čítať technickú dokumentáciu- na výkresy budeš mať ľudí, orientácia v nich však bude Tvoja výhoda.

Dobrého a zdatného komunikátora - tak v angličtine, ako aj v slovenčine s presným vyjadrovaním a logickým myslením.

Hľadáme niekoho, kto vie, v čom je dobrý, niekoho, kto sa v práci chce cítiť skvele a považuje to za prioritu. Vie sa rozhodovať a niesť zodpovednosť - vie to dokonca naučiť aj svojich ľudí v tíme.

Odolného človeka, ktorého náročné prostredie neodradí a aj napriek tomu si vie takýto deň užiť s úsmevom na tvári.

Čo budeš robiť?
Spolu so svojim tímom (4 kolegovia) budeš riadiť celý plán realizácie projektov po stránke zabezpečovania logistiky, materiálové požiadavky, skladovanie materiálu, manipuláciu a distribúciu na projekty.

Je tu toho veľa, čo budeme chcieť znovu naštartovať a tiež ponastavovať. Máme veľa procesov, no mnohé z nich nefungujú. Preto Ti v úvode necháme priestor na vlastnú analýzu stavu na oddelení a budeme zvedaví na návrh riešení. Tie budú potom v Tvojich rukách, aby sa začali postupne realizovať.

Okrem toho budeš plánovať a realizovať požiadavky na materiál, náradie, OOPP, spotrebný materiál podľa plánovaných projektov a tak riadiť celý tok materiálu, vozového parku (máme 11 služobných vozidiel a 2 zvyšky s hydraulickou rukou) a pracovného náradia (stretneš sa u nás s rôznymi zváracími drôtmi do agregátorov, plynmi, kontajnermi, ktoré dávame na staveniská, budeš zodpovedať za logistiku žeriavov, VZV plošín, lešení.)

Na všetky žeriavy a špeciálne mechanizmy využívame externého dodávateľa, no našou ambíciou je nakúpiť aj niektoré manipulačné vozidlá, do čoho Ťa potom určite zapojíme.

Väčšinu realizácii projektov máme na Slovensku, no máme aj bežiace projekty v Poľsku a plánujeme projekt v Holandsku. Tu budeme od teba potrebovať pomoc s koordináciou nadrozmerných nákladov, s čím súvisí aj komunikácia so špedíciou v zahraničí. Je možné, že budeme potrebovať "vydopytovať" zahraničného dodávateľa.

K tomu Ti zverím aj zodpovednosť za sklad, inventúry.

Okrem toho budeš mať pod palcom aj plánovanie a kontrolu nákladov na opravy a servis.

Pri všetkej tej práci budeš aktívne komunikovať nielen s dodávateľmi a distribútormi, ale samozrejme aj so svojim tímom a vedením spoločnosti. Tvoj priamy nadriadený bude Prevádzkový riaditeľ.

Pracovať budeš v Košiciach, kde máme kancelárie. Pracovnú dobu budeš mať flexibilnú.

Čo ponúkame?
Rozhodne ponúkame stabilitu a zázemie úspešnej spoločnosti, dobrú partiu ľudí a priestor na vlastnú realizáciu.
Okrem mzdy máme zaujímavý a veľmi motivačný odmeňovací systém, o ktorom Ti viac radi povieme na osobnom stretnutí.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

výroba, dodávka a montáž strojno-technologických zariadení, potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií a pôsobí v oblasti hutníckeho, chemického, potravinárskeho a papierenského priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, technické zameranie, doprava, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
MRP účtovný program - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci