Pridať inzerát

Projektový koordinátor

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPrehodnotenie mzdy po šiestich mesiacoch
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?

Pre medzinárodnú spoločnosť v Žiline s príjemným pracovným prostredím a vzťahmi hľadáme človeka, ktorý má rád zahraničné, multikultúrne prostredie a jazyky.
Ak ti robí radosť komunikovať v cudzom jazyku, pracovať so slovami, ľuďmi, ktorí môžu byť aj na druhom konci sveta, chceme o tebe počuť.

Jazyk, ktorý požadujeme, a ktorý sa bude používať na dennej báze je Angličtina. Výborné by bolo, ak by si mal skúsenosti s prekladmi, riadením tímu a dohliadal si už na nejaký projekt od A-Z. Ale nebazírujeme na tom. Dá sa to naučiť.

Aby si bol úspešný, bolo by fajn mať dynamického ducha, istú dávku organizovanosti, vedieť aplikovať multitasking a byť komunikatívny. Zodpovednosť, optimistický prístup a motivácia sú ďalšie predpoklady na to, aby sme ťa zobrali do tímu.

Sme firma, ktorá má moderný a zodpovedný prístup k ľuďom i k práci. Preto hľadáme do našich tímov ľudí, ktorí sú podobne naladení a majú tímového ducha.

Čo budeš robiť ?

Zabezpečuješ prevzatie požiadavky (textu na preklad) od zákazníka a distribuuješ ju ďalším členom tímu
Plánuješ, monitoruješ a kontroluješ celý projekt - t.j. aby bol finálny produkt doručený načas, v požadovanej kvalite a cene
Komunikuješ s tímom, prekladateľmi a zákazníkom - koordinuješ si jednotlivé fázy projektu
Staráš sa o finančnú stránku projektu - zhotovuješ cenové ponuky, robíš rozpočet, platby pre prekladateľov, fakturuješ - všetko podľa nastaveného systému, do ktorého ťa zaučíme
Udržiavaš prehľadnú dokumentáciu o projektoch a procesoch
Pracuješ s rôznymi prekladateľskými nástrojmi
Môže sa stať, že budeš pracovať s jazykmi, o ktorých si v živote nepočul

Čo ponúkame ?

Medzinárodný, neustále sa rozrastajúci tím
Nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie
Nezaspávame na vavrínoch a tešíme sa z nových projektov
Prácu vieš robiť aj z domu
Nebudeš musieť vymýšľať koleso - do nastavených systémov budeš poctivo zaučený

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť v Žiline

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo požadujeme ?

Či už si absolvent alebo človek s praxou, mal by si mať komunikatívnu Aangličtinu na úrovni B2-C1. Nebojíš sa technológií a máš s nimi kamarátsky vzťah. Ak by ti aj chýbali nejaké relevantné skúsenosti, ale budeme u teba vnímať motiváciu a chuť učiť sa, si pre nás vhodný kandidát. Ideálne je, ak už máš nejaké skúsenosti s riadením projektov, ale nie je to podmienka.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimíra Gjablová
E-mail: poslať životopis