Pridať inzerát

Language koordinátor

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPrehodnotenie mzdy po šiestich mesiacoch
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?

Pre medzinárodnú spoločnosť v Žiline s príjemným pracovným prostredím a vzťahmi hľadáme človeka, ktorý má rád zahraničné, multikultúrne prostredie a jazyky.
Ak ti robí radosť komunikovať v cudzom jazyku, rád sa hráš so slovami, pri „lúskaní a šperkovaní textu“ strácaš pojem o čase, si otvorený pracovať s ľuďmi, ktorí môžu byť aj na druhom konci sveta, chceme o tebe počuť.

Jazyk, ktorý požadujeme, a ktorý sa bude používať na dennej báze je Angličtina. Výborné by bolo, ak by si mal skúsenosti s prekladmi textov a ich kontrolou. Ale nebazírujeme na tom. Dá sa to naučiť.

Aby si bol úspešný, bolo by fajn mať zmysel pre detail, chyby v textoch ti udrú do očí na prvú šupu, rád si sadneš a spracovávaš slovo po slove. Zodpovednosť, optimistický prístup a CAN DO ATTITUDE sú ďalšie predpoklady na to, aby sme ťa zobrali do tímu.

Sme firma, ktorá má moderný a zodpovedný prístup k ľuďom i k práci. Preto hľadáme do našich tímov ľudí, ktorí sú podobne naladení a majú tímového ducha.

Čo budeš robiť ?

Pomáhaš s kontrolou textu v jednotlivých fázach projektu (= hľadáš chyby v prekladoch)
Poskytuješ podklady k príprave a analýze projektov (= textov na preklad)
Pomáhaš prekladateľom pochopiť, čo a ako majú preložiť (= vyhodnocuješ požiadavky od zákazníka)
Zodpovedáš otázky prekladateľov ohľadne projektu
Pomáhaš projektovému manažérovi a tímu vytvoriť finálny produkt pre zákazníka
Dokumentáciu o projektoch a procesoch udržiavaš prehľadnú a organizovanú
Pracuješ s rôznymi prekladateľskými nástrojmi - žiaden stres - dôkladne ťa zaučíme
Do tvojej mailovej schránky môže pristáť i požiadavka s textom, o ktorom si vôbec nepočul

Čo ponúkame ?

Medzinárodný, neustále sa rozrastajúci tím
Nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie
Nezaspávame na vavrínoch a tešíme sa z nových projektov
Prácu vieš robiť aj z domu
Nebudeš musieť vymýšľať koleso - do nastavených systémov budeš poctivo zaučený

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť v Žiline

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo požadujeme ?

Či už si absolvent alebo človek s praxou, mal by si mať komunikatívnu Angličtinu na úrovni very confident B2 alebo C1. Nebojíš sa technológií a máš s nimi kamarátsky vzťah. Ak by ti aj chýbali nejaké relevantné skúsenosti, ale budeme u teba vnímať motiváciu a chuť učiť sa, si pre nás vhodný kandidát. Ideálne je, ak už máš nejaký lingvistický background, ale nie je to podmienka.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimíra Gjablová
E-mail: poslať životopis