Pridať inzerát

Samostatný účtovník / účtovníčka

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysuce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacv závislosti od odborných skúseností
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME ?
Pre zahraničnú výrobnú spoločnosť v širšom okolí Žiliny s príjemným pracovným prostredím a vzťahmi hľadáme človeka, ktorý nám zastreší kompletné spracovanie účtovníctva a daní.

Ideálne je, ak máš skúsenosti z výrobnej spoločnosti – nebude ti totiž cudzie skladové hospodárstvo , fungovanie skladov a rozpracovanie výroby. Ak máš skúsenosti s auditom, ale nezažil si výrobu , môžeš byť aj ty vhodný kandidát.

Aby si bol/a úspešný, mal/a by si ovládať kompletné účtovníctvo podľa slovenských účtovných štandardov.

Hľadáme hlavne odborníka/odborníčku z oblasti účtovníctva, anglický jazyk nie je pre nás priorita.

Aby sa ti na tejto pozícii darilo, mal/a by si mať POZITÍVNY a ZODPOVEDNÝ prístup k práci, byť tiež DETAILISTA, lebo pri práci s číslami na detailoch záleží:-).

Sme firma, v ktorej si radi pomáhame a vychádzame si v ústrety. Preto hľadáme k sebe TÍMOVÉHO hráča, ktorý rovnako ako my oceňuje otvorenú komunikáciu.

ČO BUDEŠ ROBIŤ ?
Hlavnou a neodmysliteľnou súčasťou tvojej práce budú uzávierky, či už na mesačnej, štvrťročnej alebo ročnej báze.

Budeš pripravovať podklady a spracovávať daňové priznania.

Budeš účtovať, evidovať a inventarizovať majetok spoločnosti vrátane odpisov, zúčtovávať mzdy a pokladňu.

Budeš pripravovať reporty pre finančného manažéra a vedenie spoločnosti.

Budeš zodpovedať za správne vykonanie účtovných operácií v súlade s platnou legislatívou.

Budeš riadiť pohľadávky a záväzky spoločnosti, platobný styk a komunikáciu s bankami.

Budeš pripravovať podklady pre audit.

ČO PONÚKAME ?
Zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie, ale aj humor.

Na ľudí orientovanú firmu, rodinné prostredie.

Dobré meno u našich zákazníkov.

Priestor na realizáciu a tvoje nápady.

Otvorenosť – diskutujeme o veciach, vieme realizovať nové veci, ktoré posúvajú našu firmu vpred.

Každej reakcii venujeme dostatočnú pozornosť a veľmi si preto vážime, keď objektívne zhodnotíš svoje doterajšie skúsenosti a predpoklady na danú pozíciu. Týmto nám pomôžeš venovať sa relevantným uchádzačom a šetríš náš čas. Ceníme si to.
Výber prebieha prostredníctvom našej personálnej agentúry, preto je nevyhnutné,aby si abslolvoval/a prvé kolo s nami (video, osobne).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - zahraničnú výrobnú spoločnosť strednej veľkosti. Vyrábajú komponenty pre automobilový a ostatný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo a financie

Prax na pozícii/v oblasti

Ůčtovníctva a financií

Počet rokov praxe

5

ČO POŽADUJEME ?
Ak si pracoval/a min. 5rokov v oblasti účtovníctva a financií výrobnom podniku a máš skúsenosti s vyššie spomenutými úlohami, chceme o tebe vedieť !
Ochotu dochádzať aj do okolia Žiliny – chceme ťa nadlho 

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Veľká Okružná 43
010 01 Žilina