Pridať inzerát

HR manažér

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich skúseností a odborných vedomostí
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?

Hľadáme ODVÁŽLIVCA, ktorý sa nebojí zmien a prijme plnú zodpovednosť za svoje rozhodnutia.
KREATÍVCA, ktorý rád rozmýšľa nad novými vecami, prináša riešenia a vie „ako na to“.
PRO - AKTÍVCA, ktorý sám pomenúva priestor na zlepšenia, sám sa chopí aktivít a nadchne pre to aj svoje okolie.
Zdatného KOMUNIKÁTORA, ktorý vie spájať ľudí, vytvárať zdravé vzťahy a tým aj pozitívnu podnikovú kultúru.

Musíš však byť aj ODBORNÍK v rámci HR – HR admin, výbery, vzdelávanie, BOZP, HR marketing, hodnotenia, adaptácie, HR projekty rôzneho druhu – toto všetko si už aktívne „zakúsil“ v rôznych podnikových kultúrach, najlepšie výrobných podnikoch. Budeme sa ťa na to pýtať.
Hľadáme k sebe charizmatického PARTNERA s dostatkom odborných, ako aj životných skúseností a s pozitívnym postojom.
No a keďže sme zahraničná spoločnosť, budeš potrebovať PLYNULÚ ANGLIČTINU (min. Level B2).

Potrebujeme nabrať nový vietor do plachiet. Chceme cítiť vášeň, srdce a neutíchajúcu chuť pracovať na sebe, zlepšovať seba i okolie a dosahovať tak spolu ciele, ktoré si spolu stanovíme. Chceme ťa nadlho.

Čo budeš robiť ?

- budeš zodpovedať za oddelenie HR – procesne, operatívne, manažérsky
- budeš v dennej interakcii s ľuďmi (manažérmi, aj ostatnými pracovníkmi) – STYČNÝ DÔSTOJNÍK a kľúčový člen nášho tímu
- náborový proces – budeš vedieť, ako a kde hľadať zdroje pre našu výrobu, ale aj pre manažment
- adaptačný proces – vnímaš ho ako jednu z kľúčových vecí pre udržanie kvalitných zamestnancov aj vzťahov
- HR marketing – poradíš si s externým brandingom aj s interným prostredím. Budeš mať príležitosť navrhnúť a implementovať všetko, čo bude pre naše prostredie užitočné a zomkne celú našu komunitu.
- Reporting – budeš zodpovedať za svoje čísla voči našej materskej spoločnosti
- prejdeš smernice, ktoré máme a dáš vedieť, či všetko ladí/neladí s platnou legislatívou a ak nie, navrhneš zmeny a opatrenia
- budeš aktívnym členom pri tvorbe a čerpaní SF
- svojou prácou, konaním, výsledkami a entuziazmom budeš pomáhať budovať našu značku

Miesto práce je v okolí Žiliny.

Čo ponúkame ?
- zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie, ale aj humor
- na ľudí orientovanú firmu, rodinné prostredie
- dobré meno u našich zákazníkov
- veľký priestor na realizáciu a na nové nápady
- otvorenosť – diskutujeme o veciach, vieme realizovať nové veci, ktoré posúvajú našu firmu vpred

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme neporozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Čo požadujeme ?

Ak si pracoval/a min. 5rokov v oblasti HR vo výrobnom podniku a máš skúsenosti s vyššie spomenutými úlohami, chceme o tebe vedieť !
Nezabudni, že angličtina je jednou z nevyhnutných požiadaviek na obsadenie tejto pozície.
Pošli nám životopis a do textu alebo priamo do mailu uveď prosím odpoveď na túto otázku :

Aký tvoj nápad sa ti podaril zrealizovať v práci, ktorý priniesol pozitívny dopad pre zamestnancov spoločnosti?

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Veľká Okružná 43
010 01 Žilina