Pridať inzerát

KAM kávičkár

PAY s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacPonúkame ti mzdu od 2000€ fix brutto + prémie- v závislosti od tvojich „ kávových“ skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?
Miluješ kávu a nevieš si predstaviť bez nej jediný deň? Gúgliš celé hodiny v kávovom svete, sleduješ, čo všetko ovplyvňuje chuť kávy? Rozumieš sa praženiu a si fanúšikom riešení na mieru? Predstavuješ si niekedy, aké by to bolo, keby si mohol tvoriť nový brand kávy na slovenskom trhu?

Hľadáme NADŠENCA kávy, skúseného človeka, ktorý je samostatný a má skúsenosti v tejto oblasti a samotného Key account managementu (toto je kľúčové). Nehľadáme obchodníka na začiatku jeho kariéry, ani prevádzkara z kaviarne.

Hľadáme človeka, ktorý má za sebou skúsenosti a konkrétne výsledky, ktorý sa orientuje v oblasti HoReCa a gastro segmentu. Ak si mal vlastný kávový koncept a biznis, v ktorom si sa musel obracať a naučiť sa všetko od praženia kávy až po úspešné zrealizovanie obchodu s HoReCa zákazníkom, tak ti radi zveríme našu myšlienku, ktorú môžeš budovať s nami.

Je dôležité, aby si vedel pracovať s prioritami a mal skúsenosti s riadením projektu. Mal by si byť komunikačne zdatný.

Znalosť anglického jazyka bude tvojou výhodou – stroje, ktoré budeš zabezpečovať sú zo zahraničia, mal by si mať takú úroveň, aby si sa vedel so zahraničným dodávateľom dohovoriť (najmä mailom) a dokázať mu vysvetliť, čo potrebuješ.

Čo bude Tvojou úlohou ?
Ponúkame výnimočnú pracovnú príležitosť pre kávičkára, ktorý si prevezme novo pripravený koncept kávy a bude ho vedieť spolutvoriť v oblasti HoReCa a gastra.

Celý koncept je pripravený, máme urobený brand plán aj vymyslenú stratégiu.
Tvojou úlohou bude uviesť novú značku na trh – nie je to len samotná kávová značka – nie sme začiatočníci, máme za sebou už niekoľko známych značiek iného sortimentu a je potrebné, aby si našiel ich súčinnosť.

Budeš budovať distribučnú sieť, ale nebudeš na to sám – pomôže ti aj náš obchodný tím, brand manažér a aj samotná firma, ktorá už má svoje meno na trhu.

Ty budeš garantom celého projektu, budeš ho posúvať vpred, vytvárať koncept pre obchoďákov, pripravovať pre nich školenia a robiť prezentáciu kávy.

Budeš mať možnosť nakupovať stroje pre zákazníka šité na mieru (máme dodávateľov, budeš s nimi komunikovať). Keď prinesieš dobrý nápad, dostaneš podporu na jeho realizáciu.

Pracovať budeš prevažne v teréne (70%) a zvyšok budeš pracovať z domu, prípadne z našej centrály v Bratislave (30%).

Čo ponúkame ?
Rozhodne ti ponúkame priestor na vlastnú realizáciu, možnosť priniesť svoje know-how do sveta kávy. Ponúkame ti zázemie stabilnej spoločnosti na trhu a silný tím ľudí.

Ak si kladieš otázku, nakoľko je tento projekt stabilný a istý, chceme ťa uistiť, že sa nám aj napriek celospoločenskej situácii darí a svojimi výrobkami získavame čoraz väčšiu silu na trhu.

Ponúkame ti mzdu od 2000€ fix brutto + prémie- v závislosti od tvojich „ kávových“ skúseností. K tomu auto, tablet, telefón.

Prosím, reaguj na ponuku až po dôslednom prečítaní celej pozície.
Ak dočítaš inzerát do konca a povieš si, že "tieto skúsenosti predsa mám a práca by ma bavila", vtedy neváhaj a napíš, pošli CV, zavolaj....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť je lídrom na slovenskom trhu v rýchloobrátkovom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

KAM a obchod a orientácia v gastro a HoReCa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23/A
010 01 Žilina