Pridať inzerát

Finančný manažér / Plant controller

PAY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich skúseností a znalostí
  • Termín nástupu: 1.1.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?

Finančáka, ktorý má skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnom závode. Táto skúsenosť ti pomôže lepšie pochopiť procesy v našom výrobnom prostredí. Potrebujeme niekoho, kto sa pozerá na kontrolingovú problematiku a na fungovanie závodu z vtáčej perspektívy, kto chce robiť v zdravom finančnom prostredí, kto rozmýšľa LEAN, ktorého naplánovaný budget výsledok bude čitateľný, neprestrielný a bude inline s auditmi.
Keďže sme zahraničný výrobný korporát, znalosť anglického a znalosť IFRS je nevyhnutnosť.

Čo budeš robiť ?

Koordinovať, organizovať a zodpovedať za finančné fungovanie výrobného závodu

Zodpovedať a riadiť prípravu rozpočtu a finančných výhľadov, analyzovať a reportovať odchýlky, schvaľovať náklady v súlade s rozpočtom

Stanovovať a rozvíjať interné pravidlá týkajúce sa financií nášho závodu a dbať o to, aby boli v súlade so zákonom

Porovnávať výsledky s operatívnymi plánmi a reportovať výsledky v rámci závodu, aj v rámci korporátu

Podielať sa na tvorbe ceny konkrétneho výrobku

Samozrejme nezabúdame ani na reporty, KPI ukazovatele, analýzy.

Komunikácia bude prebiehať naprieč celým závodom, reportovať budeš riaditeľovi závodu, ale aj svojmu metodickému šéfovi v rámci korporátu

Budeš riadiť menší tím v rámci oddelenia

Budeš súčasťou dynamického kolektívu, s ktorým v prípade pozitívneho "naladenia" vieš dokázať "veľké veci"

Za tvoju prácu dostaneš adekvátne finančné ohodnotenie, plus niečo navyše (13ty plat)

Nehráme sa na prácu od - do, dôležitý je pre nás výsledok

K pozícii NIE JE služobný automobil

Každej reakcii venujeme dostatočnú pozornosť a veľmi si preto vážime, keď objektívne zhodnotíš svoje doterajšie skúsenosti a predpoklady na danú pozíciu. Týmto nám pomôžeš venovať sa relevantným uchádzačom a šetríš náš čas. Ceníme si to.
Ak by si sa rád vrátil domov na Oravu a tento inzerát ťa oslovil, určite nám o tom napíš v sprievodnom texte.

Výber prebieha prostredníctvom našej personálnej agentúry, preto je nevyhnutné,aby si abslolvoval prvé kolo s nami (video, osobne). Druhé kolo výberu bude priamo u klienta vo výrobnom závode.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - zahraničnú výrobnú spoločnosť strednej veľkosti. Vyrábajú komponenty pre automobilový a ostatný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika podniku

Hľadáme komunikačne zdatného odborníka, ktorý dokáže výsledky nášho závodu správne odprezentovať a v prípade nutnosti použiť aj silné argumenty
Vieš nachádzať súvislosti a navrhovať riešenia
Logické myslenie a sedliacky rozum by ti nemali robiť problém
Ovládaš SAP MM modul - budeš to mať ľahšie pri adaptácii

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Veľká Okružná 43
010 01 Žilina