Pridať inzerát

Sales Assistant (m/f)

Pay Solutions a.s.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pravou rukou Sales Directora a tiež spoľahlivým pomocníkom pre náš Sales team. Obchodné zručnosti sú tvojou výhodou, ak ich nemáš, nevadí. Hľadáme predovšetkým šikovný talent, ktorý sa chopí príležitosti. Ak rád/a komunikuješ, nerobí ti problém zdvihnúť telefón a nebojíš sa odmietnutia, tak si budeme určite rozumieť. Pomôžeš nám s touto agendou:
• tvorba tabuliek a príprava prezentácií
• kontrola zmlúv
• spracovanie pošty
• účasť na obchodných stretnutiach
• tvorba zápisov z porád a kontrola
• preklady SK-ANG

• staneš sa súčasťou medzinárodného obchodného tímu
• získaš obchodné zručnosti
• uvidíš, ako funguje svet platieb v online priestore
• poskytneme ti čiastočný home office
• dáme ti priestor na sebarealizáciu a nápady
• čaká ťa super kolektív a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobrá komunikácia je tvoja silná stránka
• angličtina ti nerobí problém, zvládneš aj menšie preklady
• vieš robiť s Microsoft Office a kamarátiš sa s Excelom
• si zodpovedný/á, samostatný/á a nebojácny/á
• zaujíma ťa obchod a rád/a sa učíš
• máš vodičský preukaz

Sme platobná brána Besteron a poskytujeme komplexné platobné riešenia pre obchodníkov. Na trhu pôsobíme od roku 2016. Naša spoločnosť Pay Solutions, a.s. je licencovaná platobná inštitúcia, regulovaná Národnou bankou Slovenska. Ročne sprocesujeme milióny platieb a neustále rastieme. Gro nášho klientskeho portfólia tvoria stovky malých a stredných eshopov. Aktuálne pôsobíme v 3 krajinách. Medzi našich klientov patrí Benu lekáreň, Vaša lekáreň, Unilabs, United Fashion Group, ZSSK, Novesta, Merkury Market, Fumbi a mnoho iných.

Sme tiež partia priateľských, dobre naladených mladých ľudí, ktorí majú radi výzvy. Máme jeden spoločný cieľ, a to je spokojnosť klienta, ktorá ide ruka v ruke s poskytnutím kvalitnej služby. Aj keď to vyznie ako klišé, v našej firme vládne pohodová, rodinná atmosféra. Nehráme sa medzi sebou na žiadne formality, snažíme sa veci riešiť priamo a vzájomne sa rešpektovať a pomáhať si. Momentálne sme v procese vývoja produktu, viac však porozprávame osobne. ;)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov