Pridať inzerát

Obchodní zástupce/kyně (manažer projektů)

Pawlica s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká jednička v oboru posklizňových linek a halových systémů pro drůbež a prasata společnost PAWLICA EXPORT a.s. hledá kolegu či kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ (MANAŽER PROJEKTŮ).

Náplň práce:

- realizace a prodej kompletních investičních celků

- akvizice v rámci celého Slovenska

- vedení projektů od A do Z

- vyjednávání o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějšího řešení

- aktivní navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí

- péče o zákazníky od nabídky po kompletní realizaci projektu a následnou péči

- poskytování technických/odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného produktu

- v začátku vše pod vedením zkušeného kolegy z Brna (6 měsíců)

- týdenní reporting, online účast na poradách vedení

- spolupráce s projekcí v Praze

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání (ideálně obor zemědělství)

- zkušenost na pozici obchodního zástupce

- zkušenost z oboru zemědělství či strojírenství (nutná orientace a znalosti v zemědělství)

- komunikativní znalost anglického jazyka (cca 4x ročně zahraniční školení)

- znalost MS Office

- dobré komunikační a obchodní schopnosti

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti

- možnost navázat na slušnou historii a rozvinout expanzi na Slovensko

- příjemné pracovní prostředí rodinné firmy a vstřícný kolektiv

- auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

- flexibilní pracovní dobu s možností Home office

- místo výkonu práce SK

- zajímavé fixní mzdové ohodnocení 1500E (+bonusová složka dle výsledků)

- nástup: ihned

Více o nás na www.pawlica.cz či www.age.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou