Pridať inzerát

Čašník, čašníčka / recepčný, recepčná

PAVLIČKO a partneri, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ranč Regetovka, Regetovka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ prepitné
  • Termín nástupu: december 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
• Zodpovednú osobu s chuťou do práce
• Osobu milú, ústretovú, komunikatívnu
• Osobu, ktorej bude ležať na srdci maximálna spokojnosť našich zákazníkov
• Vzdelanie a prax v obore vítaná
Ak si sa v tom, našiel, toto bude Tvoja náplň práce:

- rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- informovanie zákazníka o ponúkaných jedlách a nápojoch
- prijímanie objednávok
- príprava nápojov a miešaných nápojov a ich servírovanie
-obsluha zákazníkov
- práca s registračnou pokladňou, správne účtovanie a zodpovednosť za pokladňu
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty
- práca s hotovosťou a platobným terminálom
- vystavovanie faktúr a účtov
- predaj doplnkových služieb a produktov
- poskytovanie informácií
- aktívna komunikácia so zákazníkom hlavne osobne, občas však aj emailom alebo telefonicky

Čo za to?
• Stabilné zamestnanie a pravidelná mzda
• Bezplatné stravovanie a pitný režim
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
• Bezplatné využitie relaxačných aktivít v čase voľna
• Mzda 5,- € na hodinu netto + "tringelty"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Či už sa chystáte zajazdiť si na koni, zalyžovať si, ísť na bicykel alebo sa len tak prejsť po krásnej, nedotknutej prírode a zavŕšiť to príjemnou večerou v priateľskej atmosfére, či mať predlžený víkend v jednej z našich izieb a zobúdzať do pomalého rána v malebnej dedinke, u nás na Ranči Regetovka na to máte jedinečnú príležitosť. Na Ranči Regetovka sa snažíme poskytnúť zákazníkovi vždy prvotriednu kvalitu ponúkaných služieb s domácou atmosférou. Chceme vybudovať miesto kde si prídu na svoje všetci, od aktívnych športovcov až po ľudí hľadajúcich pokoj a relax. Každým dňom sa snažíme rozširovať ponúkané služby k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov.