Pridať inzerát

Klientský pracovník Allianz a.s.

Paulína Harvánková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dlhodobé fungujúce pobočky v našej spoločnosti hľadáme šikovných temperamentných ľudí pre rozšírenie nášho veľkého a rodinného tímu.
Táto práca je vhodná:
• Ak si chcete budovať kariéru, možnosť profesijného rastu
• Ak chcete byť súčasťou jednej z najstabilnejších spoločností na Slovensku
• Byť súčasťou skvelých tímov
• Byť pánom svojho času a mať pod kontrolou svoj príjem
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Vedenie obchodných rokovaní
• Prax v oblasti obchodu vítaná,
• Komunikatívnosť, flexibilita,
• Vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka,
• Orientácia na výsledok.

• možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
• zaujímavé platové podmienky
• flexibilný pracovný čas
• rozšírené vzdelávanie
• možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Allianz pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov v oblasti poisťovníctva.
Je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka širokú škálu poistných produktov ako životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov.
Je jednotkou na slovenskom trhu a kolegovia Vás obslúžia vo viac ako 100 kanceláriách na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Allianz
Národná 28
01001 Žilina