Pridať inzerát

Asistent / Asistentka manažéra

Patrik Pavelka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: 01.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu kancelárie a administratívna podpora
- vybavovanie mailovej a telefonickej komunikácie, pošta, kopírovanie, skenovanie
- evidencia prijatej a odoslanej pošty
- práca s agendou manažéra, príprava podkladov pre manažéra
- práca v CRM, aktualizovanie údajov
- komunikácia s obchodnými partnermi
- mailová a telefonická komunikácia s klientami, spracovanie klientských požiadaviek
- plnenie ďalších pridelených úloh od manažéra
- nie je možnosť pracovať formou HomeOffice
- pracovná doba 8 hodín denne

Platená dovolenka ako v zamestnaní
Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme osobu:
* s organizačnými schopnosťami,
* ktorá, zvláda stresové situácie,
* ktorá je komunikatívna
* ktorá má príjemné vystupovanie a vie vychádzať s ľuďmi
* ktorá je ochotná učiť sa
* prax je vítaná ale nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*zodpovednosť
* precíznosť,
* samostatnosť,
* flexibilita
* iniciatívnosť
* dochvíľnosť

Obsadzované pracovné miesto je pre manažéra spoločnosti Partners Group SK.

Na trh finančných služieb na Slovensku sme vstúpili v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjame exkluzívne finančné produkty. Ich výraznou konkurenčnou výhodou sú nižšie poplatky a väčšia pridaná hodnota pre klienta. Veríme v kvalitu. Sme presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujeme trendy a prinášame na trh nové revolučné produkty.

Naším cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujeme sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku. Dôkazom prínosu našich služieb pre klientov sú výsledky prieskumu spokojnosti, ktorý si spoločnosť objednala u renomovanej prieskumnej spoločnosti AC Nielsen. Dôveru v spoločnosť PARTNERS GROUP SK potvrdilo až 95 % spokojných klientov.m.