Pridať inzerát

Elektrikári Nemecko

PASUV s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda je cca 4000 eur
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁSTUP IHNEĎ

S okamžitým nástupom príjmeme ucelené skupiny aj jednotlivcov elektrikárov na prácu do Nemecka.

Jeden s partie nemecký jazyk.
Dlhodobé zákazky

Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou.

Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže.
- inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň,
- hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt,
- montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov
- klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch
- priemyselné elektroinštalácie
- zapájanie rozvádzačov

- Dobré finančné ohodnotenie dohodou.
- seriózna spolupráca
- právna legimita
- peniaze vždy načas
- ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba

Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

2

Kancelárie pre osobné stretnutie.

PREŠOV
Štefaníkova 24
080 01 Prešov

Spoločnosť PASUV s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2013.

Sme napredujúca a seriózna firma, ktorá sa špecializuje prevažne na elektroinštalačné práce v zahraničí, najmä v Nemecku. Ako spoločnosť máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú a stabilnú spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničných partnerov v oblasti elektrických inštalácií a iných stavebných prác pre súkromných investorov, ako aj na štátnych zákazkách. Personál vyberáme na jednotlivé projekty veľmi dôsledne a svedomito podľa špecifikácii investorov, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Samozrejme, myslíme aj na náš personál, ktorý mimoriadne finančne hodnotíme, takže vás spolupráca s nami bude neustále baviť.

KANCELÁRIA:
PREŠOV

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

136
090 42 Okrúhle