Pridať inzerát

Kuchár

Partners spol. s r.o.

  • Miesto práce: Penzion Martinov Dvor, Fatranská, Teplička nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacMesačné odmeny podľa tržby a pracovnej aktivity Samotná výška plne závisí od skúseností, vzájomnej dohody a úväzku
  • Termín nástupu: 1.10.-1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád varíš sám a vyhovuje ti menší pracovný kolektív? V tom prípade si na správnom mieste, náš penzión Martinov dvor hľadá práve teba.
Staň sa súčasťou nášho tímu, ktorý vynovujeme.

Čo budeme od Teba očakávať?
- príprava jedál a ´la carte, na objednávku, tradičných slovenských jedál,
- zodpovednosť za podávané jedlá na požadovanej úrovni podľa súčasných
gastronomických trendov,
- zodpovednosť za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov,
- dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov

U nás v penzióne získaš plnú podporu a zaškolenie. Máš možnosť sa realizovať a vniesť do prípravy jedál svoje vlastné skúsenosti. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou.

Životopis zašli e-mailom na uvedenú adresu. Zaslaním životopisu dávaš súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Sme spoločnosť prevádzkujúca rodinný penzión s reštauráciou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partners, spol. s r.o.
Fatranská 1133
013 01 Teplička nad Váhom