Pridať inzerát

Pracovník v Logistike/ Skladník

PARTNER Personaldienste Mitte GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Erfurt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 09.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti online obchodu, hľadáme skladníkov na 06.07.2021 alebo 08.07.2021 do logistického centra s oblečením. Pracovná ponuka je vhodná aj pre páry, nakoľko sa nejedná o fyzicky náročnú prácu.
• Vychystávanie objednávok
• Zber tovaru podľa etikiet, Pickovanie
• Balenie tovaru, nakladanie tovaru
• Kontrola kvality

• Dlhodobé a stabilné zamestnanie
• Nepotrebujete vedieť nemecký jazyk
• zaškolíme a vybavíme bezplatne papiere potrebné na prácu vo firme
• vybavenie všetkých potrebných dokumentov pre prácu v Nemecku
• nemecká pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer,nemecké povinné zdravotné poistenie
• UBYTOVANIE - je zabezpecene a zamestnanec si ho hradí sám vo výške 300€, strháva sa z výplaty, neplatí sa nič vopred !!!
• ZÁLOHY - Po prvom odpracovanom týždni možná záloha.
• 11,50€/hod.
• Pracuje sa na 2 smeny
• Auto je výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Doprava , logistika ,E-shop

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Skúsenosti, know-how , osobnosť - hodnoty, ktoré stoja za kompetentnými partnermi a zamestnávateľmi. To tvorí základ našej práce! Ako zamestnávateľ s viac ako 66 pobočkami ponúka našim zamestnancom a zákazníkom to najlepšie. Celoštátna skúsenosť PARTNER PERSONALDIENSTE je založená na dôvere , rešpekte, rovnosti .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PARTNER PERSONALDIENSTE
Wallstraße 18
99084 Erfurt
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Partner Personaldienste Mitte
Tel.: +491622614473
E-mail: poslať životopis