Pridať inzerát

HR Sales Manager

Parko Limited s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mostná 42, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná ponuka bude závisieť od skúseností a schopností vybraného uchádzača. Sú aj provízie.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne oslovovanie nových obchodných partnerov a prezentácia spoločnosti
- vyjednávanie cien, spracovanie cenových ponúk a tendrov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovať a udržiavať vzťahy s nimi
- aktívna spolupráca pri napĺňaní plánov
- konzultácie a efektívna komunikácia s oddelením náboru
- aktívne sledovanie trendov, vývoja trhu a analýza konkurencie
- pravidelné reporty a návrhy na optimalizáciu procesov
- plnenie strategických cieľov spoločnosti

- výkonnostné prémie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- laptop a firemný telefón
- MultiSport karta
- firemné akcie

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

- Pracovné skúsenosti v HR sektore sú podmienkou
- Dobrá orientácia na HR trhu
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné zručnosti (schopnosť počúvať a komunikovať s rôznymi typmi klientov a kolegov)
- Schopnosť samostatnej organizácie času

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov