Pridať inzerát

Skladník vo výrobe klimatizačných jednotiek (Vodič VZV)

Parko Limited s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,5 - 10 EUR/hod.Možne bonusy za výkon a dochádzku
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník:
Práca na VZV
Naloženie a vyloženie materiálov a vyrábaných dielov
Príjem, skladovanie a evidencia materiálu
Preprava dielov
Manipulácia s paletami
Servis a údržba
Iné pomocné práce vo výrobe

Rôzne druhy bonusov (výkon, nadčas)
Možnosť objednania záloh

Informácie o výberovom konaní

Odber prebieha pohovorom u zamestnávateľa
Kandidáti musia prejsť testom zručnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je celosvetový dodávateľ vykurovania, ventilácie a klimatizácie, chladenia hnacích motorov a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. Spoločnosť má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Muži, ženy
Zodpovednosť a pracovitosť
Fyzická zdatnosť
Prax vo výrobe vítaná
Do 50-52 rokov
Preukaz VZV je podmienkou
Mierne pokročilý Slovensky jazyk je podmienkou
Práca je vhodná len pre živnostníkov

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov