Pridať inzerát

Senior účtovníčka

Parko Limited s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: od 12.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- support v oblasti finančníctva, reporting, štatistika, výkazy
- spolupráca s externým poskytovateľom účtovníctva
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- vystavovanie faktúr, dobropisov prostredníctvom systému HELIOS iNuvio
- evidencia úhrady faktúr, splnenia záväzkov, platnosti zmlúv
- príprava podkladov pre prihlásenie/odhlásenie zamestnancov a evidencia
- komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
- vypracovanie interných smerníc a iné

- výkonnostné prémie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- práca v medzinárodnej rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- laptop a firemný telefón
- firemné akcie

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naša spoločnosť sa zaoberá importom poľnohospodárskej produkcie. Máme viac ako 5-ročnu skúsenosť s obchodovaním s poľnohospodárskymi produktmi za rôznych podmienok Incoterms. Počas nášho pôsobenia na trhu sme si vytvorili databázu spoľahlivých farmárov, produkcia ktorých spĺňa európske štandardy kvality a je schopná uspokojiť špecifický dopyt zákazníkov v EÚ. Na Slovensku otvorili sme prekládkovú stanicu ktorá má výhodnú lokalitu v Haniske pri Košiciach, pri termináli Interport na ktorej robíme prekládku obilnín moderným zariadením NEUERO GSD vyrobeným v roku 2022 s výkonom až do 160 t/hod. Tiež spoločnosť Parko prepravuje kvapalinové náklady po Dunaji. Máme vo vlastnosti motorovú loď Solomonic nosnosťou do 500 tón.

Our projects Parko:

parko-staff.com / ukon.sk / av-parko.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Helios Orange iNUVIO - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3-5 ročná prax v oblasti

- aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápady a ochota spolupracovať s kolegami je podmienkou
- pozitívny prístup k práci
- precíznosť, zmysel pre detail, flexibilita
- lojalita, trpezlivosť
- znalosti a skúsenosti pri medzinárodnom obchodu a fakturácie veľkou výhodou
- výborné organizačné schopnosti
- orientácia na výsledky

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov