Pridať inzerát

Vedúci technik prekládkového stroja

Parko Limited s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Haniska pri Košiciach, Haniska
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá prekládkou sypkých poľnohospodárskych komodít (napr. slnečnica, kukurica, obilie a pod.). Pre prekládku využívame moderné zariadenie – pneumatický prekládkový stroj s výkonom až do 160 t/hod. Prekládka sa uskutočňuje z vozňov do vozňov alebo z vozňov do kamiónov.

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu – technika-mechanika, ktorý bude obsluhovať naše prečerpávacie zariadenie na zrno.

Vašou náplňou práce bude:
- práca s prekládkovým strojom podľa inštrukcii od výrobcu
- aktívna komunikácia s výrobcom
- inštalácia, zapájanie, nastavenie a uvádzanie stroja do plynulej prevádzky
- vykonávanie servisu, oprav, preventívnej údržby podľa technickej dokumentácie
- v prípade porúch identifikácia koreňových príčin a implementácia opatrení na bezporuchový chod stroja
- vedenie výkonovej evidencie a dokumentácie
- riadenie tímu 5-6 ľudí
- práca podľa bezpečnostných štandardov

Pracovná doba je nenormovaná.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu, ktorý bude udržiavať a obsluhovať naše prečerpávacie zariadenie na zrno.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- technické znalosti pneumatiky, hydrauliky, mechaniky je podmienkou
- čítanie z výkresovej dokumentácie je podmienkou
- technické, konštruktívne a analytické myslenie; organizačné schopnosti; spoľahlivosť; samostatnosť; zodpovednosť; spoľahlivosť; aktívny prístup; manuálna zručnosť, ochota sa učiť
- skúsenosti na obdobnej pozícii (procesný inžinier, technológ, inžinier údržby, supervízor v strojárskej výrobe)
- vzdelanie technického zamerania (strojárstvo, elektro mechanika, automatizácia výroby, technológia, procesný inžiniering alebo iné)
- znalosť angličtiny je výhodou

Personálna agentúra Parko Staff poskytuje komplexné služby v oblasti personalistiky. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh. Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.
„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko"

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov