Práca vo sfére HR služieb - Senior recruiter/coordinator UA alebo RU jazykom

Parko Limited s.r.o.

  • Miesto práce: Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta. Výška mzdy závisí od výkonu a nie je nijako obmedzená!
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov a ich prvotný screening
- tvorba a správa inzercie a náborových kampaní
- výkon personálnej administratívy zamestnancov
- koordinovanie nástupov, dopravy a administratívy s tým spojenej (vybavenie pracovnými pomôckami, zabezpečenie lekárskych prehliadok, prihlásenie na pobyt)
- riadenie procesu a komunikácie medzi kandidátmi a klientmi
- tlmočenie pri nástupoch do zamestnania, na pohovoroch
- administratívna, práca v interných systémoch

- výkonnostné prémie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- flexibilná pracovná doba
- práca v mladom kolektíve
- laptop a firemný telefón
- firemné akcie

Náša spolocnost sa rozširuje neuveriteľným tempom, preto hľadáme nové posily! Ak chceš naštartovať svoju kariéru v HR a motivujú ťa výsledky, neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Staň sa súčasťou nášho tímu!
V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2022 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápady, kreativita a ochota spolupracovať s kolegami je PODMIENKOU
- príjemné a seriózne vystupovanie
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť samostatnej organizácie času
- skúsenosti na podobnej pozícii veľkou výhodou
- vodičský preukaz sk. B výhodou
- orientácia na výsledky
- flexibilita

Personálna agentúra Parko Staff poskytuje komplexné služby v oblasti personalistiky. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh. Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.
„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko"

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt