Pridať inzerát

Obchodno-technický poradca

Parko Limited s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 450 EUR/mesiacMesačný bonus až do výšky 350€!
  • Termín nástupu: 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodno-technického poradcu do spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou inovatívneho kúpeľňového a kuchynského vybavenia (pákové, vaňové, kúpeľňové batérie; sprchové systémy).

Náplň práce:
- Servis obchodných partnerov (informovanie, promo akcie, aktualizácia POS)
- Realizácia školení a prezentácií pre konečných zákazníkov a obchodných partnerov
- Poskytovanie odborných konzultácií k produktom pre obchodných partnerov, technické poradenstvo
- Dojednávanie obchodných podmienok a obchodná administratíva (spracovanie ponuky, príprava podkladov pre ponuky, tvorba cenových kalkulácií, spracovanie objednávok a pod.)
- Súčinnosť pri budovaní servisnej siete
- Agenda C4C (Cloud for customer)
- Služobné cesty

- Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov - variabilná zložka mzdy;
- Účasť na zaujímavých projektoch spoločnosti - nové výzvy;
- Služobný automobil, notebook a telefón;
- Homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká spoločnosť zaoberajúca sa výrobou inovatívneho kúpeľňového a kuchynského vybavenia hľadá obchodno-technického poradcu.
Armatúry, sprchy a sprchové systémy z dielne tejto spoločnosti získali viac ako 300 medzinárodne uznávaných ocenení a neustále určujú nové trendy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Prax v sanitárnej/stavebnej branži;
- Ústretovosť voči zákazníkom;
- Komunikácia na mierne pokročilej úrovni
- Základné počítačové znalosti;
- Samostatne myslenie, rozhodovanie a organizácia;
- Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič;
- Časová flexibilita pri riešení služobných ciest;
- Schopnosť správneho podania informácií;
- Vodičský preukaz, skupina B;
- Obchodné myslenie je výhodou;
- Rokovacie a vyjednávacie schopnosti

Personálna agentúra Parko Staff poskytuje komplexné služby v oblasti personalistiky. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Parko Staff spája profesionálnych personálnych manažérov, konzultantov a analytikov, ktorí sa zaoberajú prieskumami na personálnom trhu, taktiež aj ďalších špecialistov, ktorí rozvíjajú procesy poskytovania špecializovaných služieb.
Filozofia spoločnosti Parko Staff spočíva vo vyhľadávaní a spájaní zamestnávateľov a kandidátov. Pracujeme na optimalizovaní procesu vyhľadania potrebného kandidáta alebo zamestnávateľa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov