Pridať inzerát

Kuchár

Parkhotel na Baračke, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Baračka, Trenčianske Teplice-Baračka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda, plus pravidelné mesačné odmeny a prémie v závislosti od skúsenosti uchádzača, príplatky za víkendy a sviatky vyplácaná riadne cez výplatnú pásku, istota zamestnania i v prípade obmedzení vrámci COVID-19.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál podľa kalkulácii jedálnych lístkov,
zostavovanie ponuky polpenzií,
zodpovednosť za SVP a dodržiavanie gramáži,
dodržiavanie a aplikácia HACCP v prevádzke,
objednávanie tovaru pre stredisko,
vypracovanie inventúr raz mesačne,
udržiavanie čistoty na stredisku,

voľný vstup do wellness centra v zariadení
bezplatné ubytovanie,
zamestnanecká strava, večere zdarma,
firemné teambuildingy,

Informácie o výberovom konaní

pracovná doba prispôsobená kandidátovi.
príprava zväčša polpenzií, príprava jedál z a la carte lístka
bezplatné ubytovanie priamo v zariadení
trvalé zamestnania bez ohľadu na aktuálnu pandemickú situáciu na SR
stabilita dlhoročnej firmy na slovenskom trhu vyše 20 rokov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelov služby

Prax na pozícii/v oblasti

hotelová reštaurácia, reštaurácia

Počet rokov praxe

1

lojálnosť
samostatnosť
zodpovedný prístup
inovatívne zmeny v trendoch

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2002. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov