Pridať inzerát

Operátor kontaktného centra

PARADIGMA, s.r.o.

  • Miesto práce: Zahradnícka, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 780 EUR/mesiacMzda od 780€ + dosiahnuteľná variabilná zložka mzdy (jej výška je v priemere 150 €). Nemá však limit. V začiatkoch Ťa podporíme prvé 3 mesiace bonusom 100€/mes.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš komunikovať s klientom o aktuálnej ponuke doplnkových a asistenčných služieb
(máš potrebné informácie o klientovi, vieš s kým telefonuješ).
Údaje budeš zaznamenávať v interných systémoch, preto by si mal mať základné znalosti práce s PC.

Tvoj supervízor Ti pomôže so všetkými otázkami a bude Ti k dispozícii počas celého dňa. Zároveň sme pripravili pre Teba kvalitný vzdelávací systém a v Tvojich začiatkoch Ťa podporíme nástupným bonusom, spolu až 300€.

Pracujeme v 6 alebo 8 hodinových zmenách cez pracovné dni v čase od 08:00 do 18:00hod.
Víkendy a sviatky máš voľné, môžeš sa venovať rodine a záľubám.

Čaká na Teba priateľsky kolektív, zábava a zaujímavá práca

* Individuálne si dohodneme pracovné zmeny
* Homeoffice (po dohode)
* Postaráme sa o bezplatný pitný režim a dostatok vitamínov
* Podporíme Ťa v športových aktivitách - máme pre Teba pripravenú Multisport kartu
* Stravné lístky na ktoré prispievame nad rámec zákona
* Odmena za nového kolegu (300€)
* Dochádzkový bonus vyplácaný kvartálne (240€/rok)
* Koncoročná odmena (180€)
* Motivačné tímové súťaže
* Počítame s Tebou na firemných akciách

Zaujala Ťa naša ponuka a chceš sa dozvedieť ešte niečo viac?
Klikni tu:

Ďakujeme za záujem s nami spolupracovať. Pošli nám svoj životopis a my Ťa budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si komunikatívny, dobre naladený, máš dobré vyjadrovacie schopnosti, chuť pracovať a veľa sa toho naučiť, pridaj sa k nám! Všetko potrebné ťa naučíme a vysvetlíme :)

Sme dynamická spoločnosť zameraná na služby komerčného call centra. Pobočky máme na Slovensku v Žiline a v Prievidzi, v Českej republike vo Valašskom Meziříčí. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Krupová
Tel.: +421903416520
E-mail: poslať životopis