Špecialista zákazníckej podpory pre NOTINO - Nemecko, Taliansko

PARADIGMA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Okružná, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Celková výška mzdy bude závisieť od Tvojich výsledkov.
  • Termín nástupu: 1.5.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Notine všetci veríme, že krása by mala byť dostupná pre všetkých. Záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a radi u nás nakupovali. Z toho dôvodu je naše centrum zákazníckej podpory jedným z kľúčových oddelení spoločnosti.

Aktuálne hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu do nemeckého a talianskeho tímu.

Hľadáme niekoho, kto dokáže počúvať, vie nájsť riešenia aj v tých najkomplikovanejších situáciách, je trpezlivý a svoju pozornosť venuje našim zákazníkom.
Ideálny kandidát na túto pozíciu sa dokáže vcítiť do kože nášho zákazníka a prevziať zodpovednosť za úspešné riešenie jeho požiadaviek.

Čo bude náplňou Tvojej práce?

• Pomáhať našim zákazníkom prostredníctvom telefonátov a e-mailov, ale čakajú Ťa aj administratívne činnosti.
• Budeš mať zodpovednosť za vytváranie, editovanie a kontrolu stavu objednávok.
• Čakajú Ťa aj aktivity spojené s platbami, komunikácia s dopravcami a s našim skladom, prípadne vybavovanie podnetov od zákazníkov.
• Budeš spolupracovať s našim marketingom v rámci prekladov a recenzií, pri kontrole hodnotiacich webov.
• Poskytovať základné produktové poradenstvo a odporúčať výrobky na základe preferencií zákazníkov.

Čo od Teba očakávame?

• Znalosť úradného jazyka danej krajiny na veľmi dobrej úrovni - Taliansko, Nemecko
• Profesionálne vystupovanie pre Teba nie je len prázdna fráza.
• Máš výborné komunikačné zručnosti a zákazník je pre Teba vždy na prvom mieste.
• Chuť pracovať v tíme a zdokonaľovať svoje zručnosti v oblasti jednania so zákazníkom.
• Vysokú mieru empatie a trpezlivosti.
• Znalosť anglického jazyka výhodou – nie je však podmienkou. Keďže máme kolegov z 24 krajín.
• Skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory alebo z prostredia call centra vnímame ako výhodu.

Na čo sa u nás môžeš tešiť?

• Na rôznorodú a zaujímavú prácu na HPP pre európskeho lídra v oblasti predaja parfémov a kozmetiky – Notino sa stane pre Teba srdcovkou :)
• Kvalitné vstupné školenie, kde Ťa všetko naučíme
• Sériu interných školení s cieľom zlepšenia Tvojich komunikačných zručností
• Pravidelnú spätnú väzbu a odmeny nad rámec základnej mzdy
• Skvelý balíček benefitov zahrňujúci plne hradené stravné lístky, zamestnanecké zľavy na výrobky, jazykové kurzy, sickdays, firemné akcie
• Možnosť práce z domu

Teší sa na Teba priateľský tím, na ktorý sa vždy môžeš spoľahnúť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dynamická spoločnosť zameraná na služby komerčného call centra. Pobočky máme na Slovensku v Žiline a v Prievidzi, v Českej republike vo Valašskom Meziříčí. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov. Sme lídrami na trhu hlavne vďaka kvalite našich kolegov. Ak hľadáš kreatívnu prácu, pri ktorej dokážeš využiť svoje komunikačné schopnosti a zároveň si zodpovedný, tak v našej spoločnosti máš dvere otvorené.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paradigma, s.r.o.
Veľká okružná 26/A
010 01 Žilina
www.paradigmacc.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Krupová
Tel.: +421903416520
E-mail: poslať životopis