Sprichst du Deutsch? - Pracuj na infolinke pre top spoločnosť NOTINO !(Telefonický operátor)

PARADIGMA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Okružná, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Celková výška mzdy bude závisieť na Tvojich výsledkoch. Pri odpracovaní celého mesiaca a splnení kvalitatívnych ukazovateľov môže byť celková mzda vyššia ako 1100€. Pokiaľ máš záujem o prácu na dohodu, tvoja hodinová odmena bude minimálne 6 € / hod. Pri odpracovaní dohodnutých hodín a splnení kvalitatívnych ukazovateľov sa odmena samozrejme zvýši.
  • Termín nástupu: 02.11.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj na infolinke pre jeden z najväčších e-shopov v oblasti kozmetiky a parfémov v európe ! Ponúkame ti zaujímavú a dobre platenú prácu v call centre v ŽILINE !

Tvojou úlohou bude :
- komunikácia v Nemeckom jazyku
- riešenie požiadaviek zákazníkov e-shopu formou telefonickej a e-mailovej komunikácie - prichádzajúce hovory, emaily
- telefonické poradenstvo a poskytovanie informácií o stave objednávok a pod. - nie je to predaj
- práca v internom systéme, kde budeš evidovať prijaté požiadavky

Pokiaľ ovládaš nemecký jazyk na pokročilej úrovni (min. úroveň B2), neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

- pripravili sme pre Teba kvalitný školiaci systém
- okrem fixnej mzdy získaš aj odmenu navyše - mesačná odmena za dochádzku a za Tvoje výsledky, poukážky na nákup tovaru v e-shope a zarobíš viac ako 1100 €
- individuálne si dohodneme pracovné zmeny
- postaráme sa o Tvoj pitný režim a dostatok vitamínov :-)
- keď si budeš potrebovať oddýchnuť, je pre Teba pripravená relax zóna
- stravné lístky na ktoré prispievame nad rámec zákona
- motivačný program (poukážky na nákup Notino)
- poskytneme Ti Multisport kartu
- počítame s Tebou na firemných akciách, vianočnom večierku a teambuildingoch

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Začiatok projektu je plánovaný od 1.10.2020. Trvanie projektu je minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Práca je vhodná aj na dohodu, možnosť pracovať cez víkend a popoludní !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Práca s počítačom - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si komunikatívny a dokážeš udržať emócie na uzde.
- Situácie riešiš s pozitívnym nábojom a asertívne.
- Vieš si vyhľadať informácie a používať ich.
- Máš tímového ducha.
- Skúsenosti zo zákazníckeho servisu alebo call centra sú výhodou, nie sú však podmienkou :)

Sme dynamická spoločnosť zameraná na služby komerčného call centra. Pobočky máme na Slovensku v Žiline a v Prievidzi, v Českej republike vo Valašskom Meziříčí. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov. Sme lídrami na trhu hlavne vďaka kvalite našich kolegov. Ak hľadáš kreatívnu prácu, pri ktorej dokážeš využiť svoje komunikačné schopnosti a zároveň si zodpovedný, tak v našej spoločnosti máš dvere otvorené.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paradigma, s.r.o.
Javorová 2137/6
931 01 Šamorín
www.paradigmacc.sk