Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre oblasť Bratislava - mesto

PAPERA s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 440 EUR/mesiacZákladná mzda 700 EUR + (0 - 740 EUR) mesačné odmeny na základe dosiahnutých mesačných výsledkov a diéty.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dodávateľom kancelárskeho tovaru koncovým zákazníkom a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu v regióne BRATISLAVA.
Hľadáme človeka, ktorý má rád výzvy a teší sa na každý nový deň.

Čo bude tvojou úlohou ?
- Obchodné zastupovanie spoločnosti vo zverenom regióne,
- Prezentovanie spoločnosti a prezentácia produktov spoločnosti,
- Starostlivosť o súčasných zákazníkov,
- Vyhľadávanie, oslovovanie a získavanie nových zákazníkov,
- Komunikácia so zákazníkmi,
- Riešenie požiadaviek zákazníkov,
- Komunikácia s nákupným oddelením a ďalšími oddeleniami spoločnosti,
- Obchodná administratíva,
- Práca s PC, email, internet,
- Pravidelný reporting.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- Flexibilná pracovná doba,
- Automobil pre služobné účely (po skúšobnej dobe aj na súkromné účely),
- Služobný mobilný telefón s neobmedzeným paušálom,
- Školenia a vzdelávanie v produktoch a vo svojich obchodných zručnostiach,
- Perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu,
- Motivujúce finančné ohodnotenie podľa vlastných výkonov,
- Bonus pri odporučení zamestnanca,
- Multisport karta,
- Príjemné pracovné prostredie, priateľská firemná kultúra a atmosféra,
- Firemné podujatia (napr. športový deň, vianočný večierok a iné).

Na adresu našej spoločnosti je potrebné zaslať e-mailom životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Vo svojich dokumentoch zaslaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v obchode výhodou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- Schopnosť zaujať a presvedčiť,
- Prezentovanie,
- Kultivovaný slovný a písomný prejav,
- Schopnosť vyjadrovať sa,
- Samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť,
- Spoľahlivosť, lojalita,
- Min. SŠ vzdelanie,
- Vodičský preukaz sk. B,
- Znalosť práce na PC.

Sme dodávateľom kancelárskeho tovaru koncovým zákazníkom, so sídlom v Banskej Bystrici, Čerešňová 17 a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Čerešňová 17
974 05 Banská Bystrica