Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre NR / TT / BB kraj

Papaya POS s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacspolu s motivačným odmeňovaním za predaj, celková mzda môže byť aj vyššia
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš dynamickú a rôznorodú prácu obchodníka, pri ktorej sa určite nebudeš nudiť? Chceš obchodovať s inovatívnymi a jedinečnými riešeniami na trhu? Zaujíma ťa, čo všetko sa skrýva za „pípnutím“ pri platbe kartou?

Hľadáme si nových kolegov pre jednotlivé regióny Slovenska, práve tu a teraz.

Sme moderná spoločnosť poskytujúca inteligentné riešenia pokladničných systémov a platobných terminálov v akejkoľvek oblasti na trhu, presne na mieru každého zákazníka.

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a motivovaní kolegovia. Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu.

Si obchodník telom aj dušou, máš ťah na bránku, rád budeš spoločne s nami hľadať spôsoby ako áno, nie dôvody ako nie, si tímový hráč a jedinečná osobnosť?
Služobný telefón, notebook , automobil, kolegov, ktorí ti radi so všetkým pomôžu už pripravené máme, hľadáme len teba.

Práca na TTP alebo živnosť
Fixný plat, štedrý bonusový systém
mobil, PC, automobil - aj na súkromné účely
home office

O všetkom ostatnom sa radi porozprávame spolu osobne, neváhaj nás kontaktovať

Prosím zasielajte svoje CV + sprievodný list, čo od nového miesta očakávaš, čo dokážeš ponúknuť a ako spoločne budeme najlepší...na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, ale i tímový hráč, multitasking, time management, zmysel pre detail a dotiahnutie úloh do konca, obchodné zručnosti

Papaya POS je inovatívny pokladničný systém dostupný pre zariadenia s Androidom. Jeho hlavnou prednosťou je uľahčovanie každodenných procesov našich klientov - od retailu až po gastro. Beží v Cloude a na mobilných Android zariadeniach; je moderný, rýchly a intuitívny. Papayu rozvíja tím mladých ľudí, ktorí chcú zlepšiť život majiteľom prevádzok nielen na domácom Slovenskom trhu ale aj v zahraničí. Pracujeme s novými technológiami, robíme veľmi zaujímavé veci a chceme byť najlepší. Ponúkame život v modernom office s free zónou, kamarátske prostredie, možnosť sebarealizácie a profesijného rastu. Viac sa dozviete na www.papayapos.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov