Pridať inzerát

Programátor / Developer / UI designer - Junior/Medior

Papaya POS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova 30, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 200 EUR/mesiackonkrétna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si osoba, ktorej záleží na tom ako napreduje naše pokladničné riešenie, ako uľahčujeme život klientom a prinášame nové a lepšie riešenia, táto ponuka bude pre Teba zaujímavá.

Čo získaš:
• dlhodobý stabilný pracovný pomer
• možnosť vývoja a údržby pokladničného softvéru postaveného na Androide a Cloudovom riešení
• podieľanie sa na supporte a bug fixingu
• možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu
• prácu v príjemnej pracovnej atmosfére s kompetentným a priateľským tímom kolegov

V čom programujeme: Java, Javascript, angular, css, html, rest api, (kotlin, go)

• zaujímavé platové ohodnotenie
• výhody pružného pracovného času a práce z domu
• občerstvenie a kvalitná káva
• teambuildingy
• neformálna, rodinná atmosféra a super kolegovia

Prosím zasielajte svoje CV (slovensky alebo anglicky) + sprievodný list, čo od nového miesta očakávate, čo dokážete ponúknuť a v čom je Váš záujem sa zdokonaľovať...na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
Rest API - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Programátor

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, ochota učiť sa, myslenie out of the box, tímový hráč

Papaya POS je inovatívny pokladničný systém dostupný pre zariadenia s Androidom. Jeho hlavnou prednosťou je uľahčovanie každodenných procesov našich klientov - od retailu až po gastro. Beží v Cloude a na mobilných Android zariadeniach; je moderný, rýchly a intuitívny. Papayu rozvíja tím mladých ľudí, ktorí chcú zlepšiť život majiteľom prevádzok nielen na domácom Slovenskom trhu ale aj v zahraničí. Pracujeme s novými technológiami, robíme veľmi zaujímavé veci a chceme byť najlepší. Ponúkame život v modernom office s free zónou, kamarátske prostredie, možnosť sebarealizácie a profesijného rastu. Viac sa dozviete na www.papayapos.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov