Pridať inzerát

Prevádzkar kuchyne

PAPA GRILL s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac2000€ živnosť, Mzda závisí od skúsenosti kandidáta na pozícii
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
-dodržiavanie štandardov spoločnosti
-nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov
-objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
-fyzická kontrola skladových zásob
-pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
-riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
-zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
-zabezpečenie správnej výrobnej praxe podľa zásad HACCP
-zodpovednosť za zdravotnú bezpečnosť a kvalitu potravín, surovín a hotových výrobkov
-zodpovednosť za správnu organizáciu a kontrolu práce kuchárov, výdajcov, pokladníčok a ostatného aj pomocného výkonného personálu
-evidencia dochádzky zamestnancov a následná príprava podkladov pre mzdové oddelenie

-práca v energickom kolektíve a rozvíjajúcej sa spoločnosti
-výborná strava priamo na pracovisku za 1,50 EUR
-dotované stravovanie a pitný režim
-preplácanie nadčasov
-výplatný termín najneskôr do 20-tého dňa v mesiaci
-pravidelný a deklarovaný plat
-multisport karta
-stabilná a silná spoločnosť
-dochádzkový bonus

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2022 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-profesionálny a zodpovedný prístup k práci
-dobré riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti
-príjemné vystupovanie
-flexibilita, samostatnosť
-ochota pracovať nadčasy
-znalosť HACCP, BOZP
-zdravotný preukaz
-hygienické minimum

Firma PAPA GRILL s.r.o . je na gastronomickom trhu od roku 2010.
Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy ako pečené
prasiatko, grilované kolená a rebierka, ktoré sú dodnes veľmi žiadané.
Dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa
náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
K dnešnému dňu prevádzkujeme viacero menších občerstvení, výdajňu jedla Vaša Táckareň, zabezpečujeme
závodné stravovanie, pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy,
školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt