Pridať inzerát

Prípravár / Stavbyvedúci

Pannonia real a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000€ ( v závislosti od skúseností ) a viac + 13. plat
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava stavieb, znalosť tvorby rozpočtov
- prax min. 3 roky v stavebníctve
- organizovanie a vyhodnocovanie súťaží na výber dodávateľov častí stavieb
- komunikácia s dodávateľmi
- príprava a realizácia objednávok a zmlúv s dodávateľmi
komunikácia s projektantmi, zastupovanie investora pri komunikácii s dodávateľmi a projektantmi
- vyhľadávanie nových subdodávateľov
- kontrola subdodávateľov
- kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
- riadenie výstavby a realizačných prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby
- koordinácia prác, dodávok a služieb
- podrobné vedenie stavebného denníka
- kontrola kvality a množstvo vykonaných prác
- vedenie kontrolných dní

- práca v investičnodeveloperskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja
- služobný telefón, stravné lístky / diéty
notebook
- pre mimo Bratislavských uchádzačov ubytovanie v služobnom byte
- služobné auto
- trinásty plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prípravár / stavbyvedúci

Počet rokov praxe

3

- technicky zameraný
- zmysel pre poriadok
- lojálnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- schopnosť primeranej komunikácie s dodávateľmi a investorom
- znalosť práce s PC
- minimálne 3 roky praxe v stavebníctve - vhodný kandidát so skúsenosťou technického a stavebného zamerania
- znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou

Pannonia real a.s. - sme investično-stavebná spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou vlastných investičných projektov, ako aj správou a prevádzkou zrealizovaných nehnuteľností. Zabezpečujeme komplexnú realizáciu investičného zámeru ( stavby) , prostredníctvom subdodávateľov od projekčnej prípravy cez realizáciu stavby až po kolaudáciu a uvedenie stavebného diela do prevádzky. Ďalej spoločnosť Pannonia real a.s. poskytuje komplexné služby spojené s prenájmom nehnuteľností a starostlivosťou o výnosové nehnuteľnosti. Zameraním spoločnosti Pannonia real a.s. je zabezpečenie prenájmu obytných, polyfunkčných a administratívnych nehnuteľností, rezidencií a zabezpečenie property managementu - komplexnej správy nehnuteľného majetku investorov, vrátane technickej podpory - facillity managmentu. Zabezpečovanie ekonomických služieb viacerých spoločností v skupine podnikov, ktorých predmetom podnikania je prenájom nehnuteľností, prevádzkovanie hotela a reštaurácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov