Pridať inzerát

Technológ

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy sa odvíja od predchádzajúcich skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a udržiavanie dokumentácie pre overovaciu a sériovú výrobu: Process Flow
Diagram, Technologický/Pracovný postup, Zoznam náradia
- Skúsenosti s automatizáciami a ich programovaním
- Špecifikovanie potrebného špeciálneho a komunálneho náradia, meradiel a prípravkov
- Odsúhlasovanie výkresovej dokumentácie
- Spolupráca pri výrobe prototypov a vzoriek
- Procesná FMEA - vypracovanie, aktualizácia, definovanie a kontrola nápravných opatrení, vedenie stretnutí FMEA (Moderátor FMEA)
- Vyhľadávanie, zavádzanie a testovanie nových technológií
- Navrhovanie strojných zariadení na nové projekty podľa kapacitného využitia
- Spolupráca pri vypracovávaní 7-Step (8-D) reportov
- Zabezpečovanie externej konštrukcie, výkresov k špeciálnym meradlám a prípravkom používaných v sériovej výrobe
- Optimalizácia procesov a navrhovanie zmien procesov v sériovej výrobe (zodpovednosť za interné zmenové konanie)
- Spolupráca pri tvorbe a optimalizácii materiálových tokov
- Tvorba kapacitných štúdií strojov

Príspevok na cestovné od 10km / 0,25 eur / km
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD
Podniková jedáleň - zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, wellness vstupy, bezplatný vstup do fitnescentra
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
Príspevok za odporučenie nového zamestnanca
Ročný koncernový bonus

Prosíme uchádzačov, ktorých oslovila pracovná pozícia, aby posielali žiadosti s pracovným životopisom na:

Pankl Automotive Slovakia, s.r.o
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo mailovú adresu spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske technológie, materiály

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný proces v oblasti automotive

Počet rokov praxe

2

Strojárska firma zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov