Pridať inzerát

Obsluha NC a CNC strojov - sústružník/frézar

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiac1050 brutto = 850 základná mzda + 200 EUR variabilná zložka
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha NC a CNC strojov,
Regulácia procesu na danej operácii a stroji,
Obrábanie strojných súčiastok na obrábacích sústružníckych, frézovacích a vŕtacích NC a CNC strojoch,
Upínanie materiálu, spustenie, obsluha a vypnutie obrábacieho CNC a NC stroja,
Meranie obrobených súčiastok,
Zápis nameraných hodnôt do regulačnej alebo registračnej karty
Výmena náradia (napr. plátkov),
Zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca,
Práca v trojzmennej prevádzke.

Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas nad rámec ZP
Príspevok na cestovné 0,25 Eur/km
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD
Podniková jedáleň ( teplá strava je zabezpečená na všetky pracovné zmeny , zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, wellnes vstupy, pernamentky do fitnescentra
DDS príspevok zamestnávateľa
Ročný koncernový bonus
Bonus za odporučenie nového zamestnanca vo výške 1.000 EUR

Žiadosti spolu s pracovným životopisom môžete zasielať alebo osobne priniesť na poštovú adresu:

personálne oddelenie
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo emailovú adresu:
[email protected]

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU/SŠ strojárske, obsluha obrábacích strojov

prax s prácou na CNC a NC strojoch ( sústruh, fréza )
používanie meradiel (posuvné meradlo, mikrometer, pasameter...)
manuálna zručnosť

Strojárska firma zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421385369874
E-mail: poslať životopis