Pridať inzerát

Personalista/ka

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda prípadne dohodou podľa skúsenosti uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme novú posilu, aktívneho a energického človeka, ktorého baví každodenná práca s ľuďmi.

Selekcia životopisov, aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov pre voľné pracovné miesta v spoločnosti
Aktívne vedenie pohovorov, spracovanie agendy spojenej s náborom zamestnancov.
Aktívna spolupráca a komunikácia s personálnymi agentúrami.
Pravidelná informovanosť vedúcich oddelení o vhodných kandidátoch.
Príprava pracovných zmlúv, dodatkov k pracovnej zmluve.
Pravidelné sledovanie a plánovanie lekárskych prehliadok pre zamestnancov.
Vykonávať činnosti spojené so starostlivosťou o zamestnancov v rámci sociálneho programu.
Aktívna spolupráca pri zabezpečovaní aktivít v rámci BOZP a zdravotnej starostlivosti o zamestnancov.
Neustále sledovanie právnych zmien týkajúcich sa pracovnoprávnych vzťahov a ich včasná a správna implementácia do aktivít na personálnom oddelení.
Reporting pre manažment spoločnosti. Pripravovať správy a štatistiky za personálne oddelenie na týždennej a mesačnej báze
Komunikácia so štátnymi inštitúciami (Úrad práce, Sociálna poisťovňa...); dodávateľmi služieb (stravovacia služba, autobusová doprava) a dodávateľmi personálnych informačných systémov (Softip Profit, RON )
Aktívna spolupráca a podpora jednotlivých oddelení spoločnosti.
Realizácia ďalších aktivít na personálnom oddelení podľa požiadaviek.

Práca v dynamickej spoločnosti
Zaujímavý sociálny program - voľný vstup do fitness, Wellness Malé Bielice
Podniková jedáleň - zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur
DDS príspevok zamestnávateľa
Príspevok na cestovné od 10km / 0,25 eur x km x počet pracovných zmien v mesiaci
Športový deň, firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem.
Budeme oslovovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje žiadosti s pracovným životopisom na poštovú alebo emailovú adresu spoločnosti.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SOFTIP - Pokročilý
RON Software - Pokročilý
SOFTIP HAPPY HR - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalista

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť a flexibilita,
serióznosť, loajálnosť, rešpekt k hodnotám.

Strojárska firma zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov