Pridať inzerát

Skladník - disponent

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pankl Automotive, Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacPríplatok za odpracovanú sobotu / nedeľu a práca v noci. Príspevok zamestnávateľa na DDS 1,5% z vyplatenej mzdy. Príspevok na cestovné od 10km / 0,15 eur x km x počet pracovných zmien v mesiaci,
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem materiálu / náradia od dodávateľa / kooperant (systémovo /fyzicky)
Vizuálna kontrola dodaného materiálu od dodávateľa/kooperanta
Expedovanie materiálu k zákazníkovi (systémovo / fyzicky)
Vyskladnenie tovaru do výroby (systémovo /fyzicky)
Príjem hotových výrobkov na expedičný sklad (systémovo / fyzicky)
Tvorba skladových pozícií pre materiál
Evidencii skladu
Výdaj materiálu / náradia (systémovo /fyzicky)
Informovanie nadriadeného ( o zistených nedostatkoch na pracovisku)
Vykonávanie inventúr (priebežných, pravidelných)
Označovanie materiálu / náradia v sklade
Dodržiavanie FIFO systému
Vývoz odpadu z výrobnej haly...

Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD,
Podniková jedáleň ( teplá strava je zabezpečená na všetky 3 pracovné zmeny - obedy, večere a nočné ) - zamestnanec prispieva na stravu len 0,50 Eur,
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, detské akcie, športové akcie, wellness vstupy
Príspevok zamestnávateľa na DDS 1,5% z vyplatenej mzdy.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu:
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo mailom na adresu: sandra.pavlovicova@pankl.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet(e-mail, www) - pokročilý

-skúsenosti s prácou v sklade
-samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť.

Strojárska firma ( rakúska pobočka ) zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Sandra Pavlovičová
E-mail: poslať životopis