Pridať inzerát

Operátor linky

PANDA - KOŠICE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: U. S. Steel Košice, Šaca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha pultu na moriacej linke - vstup
kontrola zvitkov so skladovými kartami, meranie zvitkov, úprava konca zvitku, evidencia zvitkov do programu, spolupráca so žeriavom

víkendové a nočné príplatky aj pre živnostníkov, zmennostný príplatok, po zaučení navýšenie hodinovej sadzby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Panda-Košice má dlhoročnú prax v zaobstarávaní baliacich, manipulačných a paličských prác.Panda-Košice s.r.o dlhodobo externe spolupracuje s U.S. Steel Košice.

Adresa spoločnosti

Panda-Košice s.r.o
Študentská 1
040 01 Košice