Pridať inzerát

Vedúci linky - majster

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 13, 064 01 Stará Ľubovňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie plnenia dennej produkcie
• Denné sledovanie efektívnosti
• Sledovanie plnenia mesačného plánu
• Kontrola dodržiavania pracovnej a technologickej disciplíny a pracovných postupov
• Kontrola udržiavania poriadku na linke počas pracovnej doby
• Kontrola výroby počas produkcie
• Kontrola dochádzky a vypracovanie podkladov pre výplaty
• Kontrola dodržiavania ESD predpisov na výrobnej linke
• Kontrola dodržiavania požiarnych a bezpečnostných predpisov
• Zavádzanie a dodržiavanie ISO normy na výrobnej linke
• Sledovanie a dodržiavanie termínov zavádzania konštrukčných zmien
• Sledovanie odvádzania hotových výrobkov do skladu podľa plánu vývozu
• Organizácia práce podriadených pracovníkov
• Zavádzanie nových výrob na výrobnej linke v spolupráci s technickým oddelením
• Neustále sledovanie a vylepšovanie procesu výroby
• Hľadanie náhradných výrob (riešení) pri výpadku materiálu
• Aktualizácia dokumentácie platných pre výrobu
• Pravidelne oboznamovať podriadených o plnení plánu a efektivity
• Zabezpečiť pracovníkom pracovné pomôcky a ich výmenu
• Zabezpečiť pravidelné školenia pracovníkov linky z vnútropodnikových predpisov a smerníc
• Zodpovedá za dodržiavanie postupov a činností stanovených v Príručke kvality a vnútropodnikovej dokumentácii SMK a EMS
• Zodpovedá za zaevidovanie výrobnej dokumentácie linky v centrálnej registratúre
• Zodpovedá za návrh opatrení a riešenie problémov kvality (ATR)

• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• nástupný bonus 100 EUR
• vianočná prémia (13. plat)
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania + prax v odbore 3 roky
• Úplné stredné vzdelanie technického zamerania + prax v odbore 5 rokov
• Organizačné schopnosti
• Vytrvalosť, komunikatívnosť, kreativita

Panasonic Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 13
064 01 Stará Ľubovňa