Pridať inzerát

Obchodný pracovník pre internetový obchod

Panakei Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 1279, Púchov-Horné Kočkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiac+ variabilná zložka v podobe provízií a kvartálnych odmien. Kvartálne odmeny podľa výkonu a šikovnosti uchádzača. Po zabehnutí a vybudovaní predajného kanálu priemerná mesačná mzda 1000 eur až 1 500 eur v čistom. ( strop výplaty neexistuje pre šikovného, obchodnícky zmýšlajúceho človeka, radi ho odmeníme )
  • Termín nástupu: nástup je možný ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadanie nových zákazníkov (B2C) v segmente krmív pre psov na internete skrz sociálne siete (facebook, instagram) - 40% pracovnej náplne

2. Aktívne oslovenie nových partnerov (B2B) pomocou emailu alebo telefónu (chovateľské stanice, veterinari a podobne) - 30% pracovnej náplne

3. Hľadanie nových a zlepšovanie súčasných produktov na eshope pre psíčkarov - 15% pracovnej náplne

4. Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi ( veterinári, chovateľské stanice ) - 10% pracovnej náplne

5. Rozvoz objednávok na osobný odber v okolí Púchova - 5% pracovnej náplne

Od kandidáta budeme vyžadovať:

-zodpovednosť za rozvoj obchodnej stratégie a obchodných aktivít
-zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov
-starostlivosť o obchodných partnerov (veterinári, chovateľské stanice)
-poskytovanie poradenstva pre zákazníkov
-vedenie obchodnej agendy
-reporting

Príležitosť dáme naozaj každému avšak uchádzač musí mať obchodného ducha, nebáť sa komunikovať a nadväzovať nové obchodné spolupráce s cudzími ľudmi napriamo osobne, telefonicky alebo emailom. Uchádzača musí baviť práca s ľuďmi, je odolný voči stresu a odmietaniu. Hľadáme uchádzača z okolia sídla spoločnosti (Púchov), kvôli pravidelným poradám a plánom. Hľadáme hlavne človeka na dlhodobo. Uchádzač by mal byť aktívny vodič na dennej báze a nekonzumovať alkohol :) Pevná pracovná doba - 8:00 - 15:30

- firemný telefón aj na súkromné účely
- firemný notebook aj na súkromné účely
- firemné auto aj na súkromné účely
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké zľavy
- kvartálne odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, potravinárstvo, marketing

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Panakei.sk je internetový obchod špecializujúci sa na predaj krmiva pre psov.

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavova 17
01863 Ladce